Skocz do zawartości

GYEON Q2 TRIM


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 259
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wypadało by zaktualizować test :mrgreen:

Ale niestety na razie nie mogę ze względu na pogodę.

Za co bardzo przepraszam.

Obiecuję poprawę i solidny update jeżeli tylko będzie troszkę cieplej.

Produkt jednak cały czas się trzyma, czerń robi wrażenie.

Ostatnie płukanie było 2 tygodnie temu i kropelki wyglądały jak dzień po nałożeniu.

 

Na potwierdzenie moich słów dodaje zdjęcie: :mrgreen:

Obrazek

 

P.S Jedno jest pewne śniegu to On nie odpycha :-]

 

 

Kocham ten sezon, nie ma co... Mam wrażenie że jakbym swój samochód oskrobał, to wystarczyło by soli dla pułku wojska na miesiąc.

 

Dobrze że produkt się trzyma, dzięki za regularne update'y !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to wyglądało w niedzielę

:-] Jak doskonale widać, solą obdzielił by pułk wojska.

 

1453342_701114089906706_1202071740_n.jpg1471890_701113953240053_315973387_n.jpg

 

A tu już umyty:

1468647_703632879654827_331779694_n.jpg

 

 

I klasycznie film:

 

 

Gyeon nie wygląda, żeby gdzieś się wybierał. Podczas płukania przed myciem kropelki nie były już tak okrągłe, jednak po myciu ręcznym właściwości hydrofobowe wróciły do stanu: dzień po aplikacji. Zaczernienie, ciągle na bardzo wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HubertRinkon i jak powloka ma się na plastikach? Stosowaleś na wszystkie czy tylko te czarne chropowate? Byleś gdzieś w grubszym terenie zaczerpnąć kąpieli blotnych? Bo wlaśnie szukam czegoś co poleży jakiś czas na moim :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W naszym squadzie taki wyjazd to można zaliczyć jako dojazdowke:P Niekiedy mamy wyjazdy na kopalnie piasku (Kotlarnia) albo stara kopalnie gliny to jesli ten syf zostanie troche dluzej,to plastiki sa w stanie troche koloru przejac z gliny:/ Przygotowywales jakoś specjalnie plastiki przed aplikacja? Po wyjeździe gada myjesz jakas gabka czy wystarczy spłukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Na wstępie chce przeprosić za brak aktualizacji, ale warunki nie były sprzyjające do mycia samochodu. Wczoraj z okazji, że był 1 stopień na plusie, zaryzykowałem i mimo zagrożenia linczu na bezdotyku, umyłem. Przedni zderzak ubrudził się trochę,podczas drogi, no ale cudów nie ma. Jak tylko poprawi się trochę pogoda obiecuje porządną aktualizację.

 

DSC05684.jpg

DSC05692.jpg

DSC05695.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamil_rosen, Będzie puszczone, ale raczej symbolicznie. Ale na ten sezon priorytet to korekta i konserwacja podwozia. Co do wycinka to już raz od nałożenia zdejmowałem, jest gdzieś wcześniej zdjęcie. Zdjemę i zrobię zdjęcie jak będzie trochę cieplej, bo pod tablicą jest pewnie brudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MatthewG, Jakoś się nie mogę zebrać, żeby odkręcić tablicę i ramkę. Ale na osłodę mam coś innego.

 

Od aplikacji nie całe 7 miesięcy. Jak widać daje radę. Ja nie mam wątpliwości, że dalej siedzi. Ale dla ludzi mniejszej wiary, postaram się zdjąć tablicę.

 

DSC05761.jpg

DSC05763.jpg

DSC05764.jpg

DSC05765.jpg

DSC05766.jpg

DSC05767.jpg

DSC05769.jpg

DSC05770.jpg

DSC05775.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to widziałem ale to są tylne klosze a co z przodem. Dodatkowo pytam w tym temacie gdyż jest już długo więc myślałem że może ktoś z użytkowników forum osobiście próbował i się wypowie tutaj. Tak czy siak dzięki za odpowiedź.

 

[ Dodano: 13 Luty 2014, 13:49 ]

kamil_rosen - też stosuje NW ale myślałem o czymś trwalszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, o to mi chodziło :D Rozumie, że zdjęcie świeże, a nie z przed miesiącu, dwóch?

generalnie jak taki poziom utrzyma się po roku od nałożenia to mega propozycja :) A w sumie chyba jest szansa, że tak będzie :)

Z drugiej strony mało km chyba robisz? Ciekawe jak ktoś z 5tys-10tys km miesięcznie robi jaki by był efekt. Bo niby trwałość jest określana na rok, bez kilometrów :o

A co do lamp z opisu na stronie sklepu:

- Reflektory i lampy tylne , dla mnie reflektory to są lampy przednie więc z czym problem? Zresztą plastik, to plastik. Fakt, jest wystawiony na trochę wyższą temperaturę, ale przecież co ci się z tymi lampami może stać? Zabezpieczy i ochroni. Nie widzę jakiś dziwnych problemów z tym związanych. Przecież nie zepsujesz lamp, a kto ci broni spróbować ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.