Skocz do zawartości

Wybór myjki ciśnieniowej


jarusiek

Rekomendowane odpowiedzi

No i wróciłem z Jula....

 

Pani z obsługi poinformowała mnie (nie było żadnego Dyrektora, więc nie mogłem zweryfikować :D ), że na ichniejsze marki - min. te ich zielone myjki - jest rok gwarancji...

Na pozostałe 2 lata.

 

Wygląda solidnie i pieruńsko ciężka.

Ale rok gwarancji ? No way.

 

Mnie powiedziedziano że 2 lata, pytanie kto się myli :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź wytłumacz bo nie rozumiem to jak powinno to działać tj spełniać swoje zadanie

a kiedy to bezużyteczny gadżet?

 

jest zbiorniczek, w który w wesoły sposób lejemy sobie chemie. Potem odłączamy lance i samym pistoletem naciskając spust patrzymy na mega ekstra wodę pomieszaną z czymkolwiek. Nie wiem czy dokładniej potrafię to opisać. Żadnej piany tym wynalazkiem nie zrobisz ani nawet niczego pianopodobnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracają do tej myjki Parkside z Lilda http://www.lidl.pl/cps/rde/SID-4329A87E ... htm?id=221, widzę, że trzeba do niej dokupić wąż - gdzie można dokupic jakieś akcesoria do tej myjki jak np własnie dłuższy wąż? Czy może pasują od innych urządzeń? Tak samo czy pianownica PA będzie do niej pasować? Mocno się nad nią zastanawiam :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wiem co chcesz myć, ale razem to już będziesz miał 11 metrów.

Mi jeszcze nigdy nie udało się rozwinąć całego do umycia samochodu.

Leci mi 3 rok tej myjki i jak się nie rozpadnie po gwarancji :D to chyba sobie wymienię na jakiś miękki wąż, to ten, jak we wszystkich z twardym, jest niewygodny.

 

PS.

Widzę, że w ofercie jest już C2 ;)

Może uda mi się jeszcze na taką wymienić przed końcem gwarancji :D - dwa razy już reklamowałem, za każdym razem w ciągu kilku dni, nówka kurierem. Za drugim razem przysłali B2 i ta się już zepsuć tak łatwo nie chce... ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź wytłumacz bo nie rozumiem to jak powinno to działać tj spełniać swoje zadanie

a kiedy to bezużyteczny gadżet?

 

jest zbiorniczek, w który w wesoły sposób lejemy sobie chemie. Potem odłączamy lance i samym pistoletem naciskając spust patrzymy na mega ekstra wodę pomieszaną z czymkolwiek. Nie wiem czy dokładniej potrafię to opisać. Żadnej piany tym wynalazkiem nie zrobisz ani nawet niczego pianopodobnego.

 

 

a no to chyba nie o to chodzi w dodatkowych zbiornikach na detergent nie jest ich zadaniem robic pianę, można chyba sobie np zmiekczać wode poprzez wlanie wody z szamponem i spłukiwanie auta.

do piany jest przecież pianownica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chyba nie o to chodzi w dodatkowych zbiornikach na detergent nie jest ich zadaniem robic pianę, można chyba sobie np zmiekczać wode poprzez wlanie wody z szamponem i spłukiwanie auta.

do piany jest przecież pianownica

 

 

a widzisz. Człowiek uczy się całe życie :) niestety nie będzie mi dane tego spróbować bo chyba jakiś wężyk się przypchał i przestało to działać po pół roku od kupna myjki. Poza tym małym minusie Parkside dzielnie się spisuje już od 4 lat bezawaryjnie (choć kupiony przez allegro jak to było napisane po testach u klientów czyli pewnie po naprawie - kosztował 289 zł) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no to chyba nie o to chodzi w dodatkowych zbiornikach na detergent nie jest ich zadaniem robic pianę, można chyba sobie np zmiekczać wode poprzez wlanie wody z szamponem i spłukiwanie auta.

do piany jest przecież pianownica

Wg. nas ;) ale nie według producenta myjki ;) nawet dokłada 500ml jakiejś piany do zestawu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no to chyba nie o to chodzi w dodatkowych zbiornikach na detergent nie jest ich zadaniem robic pianę, można chyba sobie np zmiekczać wode poprzez wlanie wody z szamponem i spłukiwanie auta.

do piany jest przecież pianownica

Wg. nas ;) ale nie według producenta myjki ;) nawet dokłada 500ml jakiejś piany do zestawu ;)

 

jeśli w zestawie nie ma pianownicy to faktycznie dodanie piany aktywnej jest chore

 

ja negocjuje cene i warunki i będę tutaj pierwszy który będzie miał lavora na ciepłą wode

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy dokladnie taka pianownica USUNIĘTO ZE WZGLĘDU NA NARUSZENIE 17. PUNKTU REGULAMINU bedzie dobrze dzialac z myjka Parkside?http://www.lidl.pl/cps/rde/SID-817E3C97-6EAF0847/www_lidl_pl/hs.xsl/oferta.htm?id=221

Prosze o odpowiedz bo stoje przed kupnem tego, a nie chce pozniej zalowac wydanych pieniadzy.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem myjkę B&D PW 1700 (370 zł) ciśnienie 130 bar, do tego pianownica PA od PPHU WERA i jestem meeega zadowolony: )

do tego na razie mam pianę K2 active foam i muszę jednak zmienić na polecaną ValetPro natural snow foam. K2 jest jak mleko, piana się nie trzyma, po 30 s nic już nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.