Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Powiedzcie mi bo polozylem 1.5 tygodnia fk1000p na czysty dach a na reszte samochodu na cherry glaze i co zauwazylem to na dachu pieknie ktopelkuje a na elementach gdzie wczesniej polozylem cherry glaze i na to FK1000p to kropelki sa takie zdefermowane i nie ladne. Czy to normalne? Dodam ze samochod garazowany 3 razy jezdzony podczas deszczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżałem lakier w VW 99r przy pomocy maszyny DA + biały pad flexipads + fg400.

Efekt jest taki że mniejsze ryski zniknęły i brak hologramów ale wziąłem się jeszcze za finish z pastą Koch Chemie ANTIHOLOGRAM lecz nie widać różnicy.

Jest sens kontynuować finish?

Czy fg400 na DA może służyć jako One Step?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt jest taki że mniejsze ryski zniknęły i brak hologramów ale wziąłem się jeszcze za finish z pastą Koch Chemie ANTIHOLOGRAM lecz nie widać różnicy.

Czy wymywasz pastę po polerowaniu FG400?

W jakim świetle oceniasz lakier po polerowaniu?

Jaki kolor lakieru?

 

Czy fg400 na DA może służyć jako One Step?

Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi bo polozylem 1.5 tygodnia fk1000p na czysty dach a na reszte samochodu na cherry glaze i co zauwazylem to na dachu pieknie ktopelkuje a na elementach gdzie wczesniej polozylem cherry glaze i na to FK1000p to kropelki sa takie zdefermowane i nie ladne. Czy to normalne? Dodam ze samochod garazowany 3 razy jezdzony podczas deszczu.

Znowu się zaczęło :thumbdown::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chat, Nie zawsze i nie na każdym lakierze Menzerna 2500 jest potrzebna. Zadowalające rezultaty można osiągnąć pomijając ten "środkowy etap". Generalnie dwie pasty tnąca i wykańczająca to minimum. Chociaż muszę przyznać, że po samej fg 400 bez wymywania też jest "wow" 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie pytanko.

 

Obecnie na aucie mam DG#111 ale jakoś z każdym dniem jest z nim coraz gorzej, ciąge pada :/

Dlatego tez szarpnałem się żeby jeszcze przed zimą spróbować zymolka i teraz pytanie

 

auto jest po korekcie ale jakieś tam ryski ma które sam sobie zrobiłem gó....a zuzytą mikrofibrą m.in ale chodzi mi o to czy wystarczy jak do usunięcia starego wosku a jednocześnie przygotowanie powierzchni pod zymola użyją HDC ??

czy przydało by się wcześniej jeszcze wyglinkować ? tylko jaką glinke kupić by nie narobić bałaganu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie pytanko.

 

Obecnie na aucie mam DG#111 ale jakoś z każdym dniem jest z nim coraz gorzej, ciąge pada :/

Dlatego tez szarpnałem się żeby jeszcze przed zimą spróbować zymolka i teraz pytanie

 

auto jest po korekcie ale jakieś tam ryski ma które sam sobie zrobiłem gó....a zuzytą mikrofibrą m.in ale chodzi mi o to czy wystarczy jak do usunięcia starego wosku a jednocześnie przygotowanie powierzchni pod zymola użyją HDC ??

czy przydało by się wcześniej jeszcze wyglinkować ? tylko jaką glinke kupić by nie narobić bałaganu ?

 

Sam też mam DG #111 na 2 autach w domu i wszystko jak ta lala. Wosk kładłem ponad miesiąc temu. Mogłeś coś skopać podczas aplikacji i stąd masz taki efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam też mam DG #111 na 2 autach w domu i wszystko jak ta lala. Wosk kładłem ponad miesiąc temu. Mogłeś coś skopać podczas aplikacji i stąd masz taki efekt.
nie wykluczam tego że coś pokopałem, możesz się podzielić jak to kładłeś dokładnie ?? może bym go zapodał jeszcze raz bo to nie możliwe żeby tak osłabł po miesiącu

 

 

u mnie po miesiącu nie wygląda zachwycająco.... a na tylnej klapie i zderzaku to go w zasadzie nie ma :/

 

Kiedy korekta? Jak wosk umiera to poczekaj 2-3 tygodnie i HDC + zymol
miesiąc temu

 

[ Dodano: 26 Wrzesień 2014, 20:31 ]

foty z poniedziałku... teraz już w niktórych miejscach krople coraz bardziej nie reguralne w zasadzie podobne do tych na klepie z poniedziałku

klapa

0a4aaef95a780f58m.jpg

 

dach

3a9176139580d06cm.jpg

 

maska

72a2ed19ee843a3cm.jpg

96e06e332d877dd4m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.