Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ja tak samo tylko jeszcze z korektą

może tu być jedynie problem z przerwą czasowoą między #601 a #111 że np zrobiłem za długą albo że to powinno się robić panelami po kolei najpierw #601 i zaraz potem #111... czym nakładałeś #601 ?

Myślę jeszcze raz spróbować nałożyć DG tylko nie wiem czy teraz bezpośrednio na to mogę czy wypadało by jakoś ten stary usunąć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki środek firmy caramba felgi tym odszczurzyłem

Ocena:     

 

Środek do czyszczenie hamulców / tarcz hamulcowych i innych powierzchni    

 

 

- Szybko czyszczący

 

- Nie pozostawia resztek usuwanych zabrudzeń i smarów

 

- Odtłuszcza

 

- Szybkoschnący

 

- Nie zawiera acetonu – neutralny wobec gumy, tworzyw sztucznych i powierzchni lakierowanych

 

- Nie zawiera silikonu

 

jutro ma byc pogoda a ipy nie kupie więc się pytam może ktoś coś podobnego stosował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#601 pełni rolę cleanera (delikatnie oczyszcza lakier ze starego wosku) i środka poprawiającego wiązanie się sealantu z lakierem (działanie podobne do żywicy epoksydowej, zresztą sama nazwa świadczy o przeznaczeniu środka). A więc rację ma Eryczek, ale i częściowo mkbewe, gdyż - moim zdaniem - warto przed #601 użyć typowego cleanera (tak, jak doradza zegarek) :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc rację ma Eryczek, ale i częściowo mkbewe, gdyż - moim zdaniem - warto przed #601 użyć typowego cleanera (tak, jak doradza zegarek)
masz rację i tak jak piszesz, gdyby już wosku prawie nic nie zostało to wystarczyło by samo #601 i tutaj eryczek ma rację ale że on jeszcze na aucie jest i nie osłabł aż tak dlatego wydaje mi się że muszę zastosować wcześniej typowy cleaner tak jak piszesz :).

 

Czyli wszystkoo już wiem, bardzo dziękuje Panowie za szybką i konkretną pomoc :) zakupię DG #652 i posmalcuje auto jeszcze raz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie Sonaxa Xtreme do felg.

Znalazłem dwie wersje tego produktu: w formie żelowej i płynnej. Czy różnią się między sobą tylko konsystencją?

Rozważam też TENZI Alux GT.

Głównie zależy mi, żeby gdzieś w sklepie kupić, bo potrzebny mi na już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.