Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kupilem fk1000p. Lecz po aplikacji wosku palacami

 

Gratuluję pomysłu nakładania dłońmi takiego chemicznego g*na :good: . Polecam spróbować nalożyć dłońmi pastę do butów - zapach prawie identyczny z FK i skład pewnie też więc raczej nie powinno być problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem fk1000p. Lecz po aplikacji wosku palacami

 

Gratuluję pomysłu nakładania dłońmi takiego chemicznego g*na :good: . Polecam spróbować nalożyć dłońmi pastę do butów - zapach prawie identyczny z FK i skład pewnie też więc raczej nie powinno być problemu.

 

 

Tutaj na forum polecono mi żebym nakladal dlonmi. Powiem tyle ze kropelkowanie jest duzo lepsze po cherry glaze niz po fk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem fk1000p. Lecz po aplikacji wosku palacami

 

Gratuluję pomysłu nakładania dłońmi takiego chemicznego g*na :good: . Polecam spróbować nalożyć dłońmi pastę do butów - zapach prawie identyczny z FK i skład pewnie też więc raczej nie powinno być problemu.

 

 

Tutaj na forum polecono mi żebym nakladal dlonmi. Powiem tyle ze kropelkowanie jest duzo lepsze po cherry glaze niz po fk

 

Kto Ci tak polecił??

 

Czyli coś zepsułeś :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy pady Flexipads mają opisy na rzepach , czy bywają też takie jak ta czerwona ?

Teraz pady flexipads mają napisy, kiedyś nie miały. Mam jedne i drugie, narazie nie zauważyłem różnicy w ich żywotności. Czerwona jest opisywana jako ultra miękka.

 

W tamtym roku miałem kilka sztuk bez opisu, na dzień dzisiejszy nie wiem jak to wygląda.

To po co piszesz jeśli nie masz porównania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tylnej szybie zrobię 50/50 z tenzi G1 bo zostało troszkę po innym aucie ;D a na przód dam tylko wurth bo tego będę miał jednak więcej :). Prawdopodobnie dostane jeszcze z tej listy preparat do zabezpieczenia lakieru i felg, to też zdam relacje jak to się spisuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak prawidłowo obchodzić się z zapachami CS? Otwarłem przedwczoraj puszkę Desert Jasmine i zapach w aucie jest prawie niewyczuwalny. Myślałem, że może po całej nocy zapach jakoś się rozejdzie ale niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.