Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, wyczyściłem ostatnio kierownice Colorlockiem i po czyszczeniu pojawiły się małe szare plamki na kierownicy :/ Nie są wyczuwalne pod palcem itp.

 

out.php?i=873462_fot99df.jpg

out.php?i=873463_wp-20140909-003.jpg

 

Co mam z tym zrobić ? Balsam koloryzujący Saphir będzie dobry, żeby to przykryć ? A możę coś innego ?

 

Mogłem ine czyścić kiery :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hej, powiedzcie mi z doświadczenia co najlepiej użyc na finish w BMW E61-kolor to taki szary metallic.Chcialbym to zrobić w dwóch etapach ze względu na czas i zakres pracy.

Na cięcie użyłem zielonego 3m+zielony korek.Lakier dosyć twardy i dlatego mam dylemat co użyć.

Posiadam s17, menzerne 3000 i koch antihologram.Z finishowych padów to w sumie mam tylko czarne i niebieskie 3m.Operuję maszyną rotacyjną.Pozdrawiam

 

Ponawiam pytanie bo jutro chciałbym robić finish, a nie wiem zbytnio co uzyć.

Czy zółty pad 3m polish +koch antihologram to dobry pomysl czy nie bardzo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da radę, bo żółty 3m jest miękki, acz lepiej byłoby coś jeszcze bardziej miękkiego, bo w zależności od lakieru i taki 3m może nabałaganić.

 

Mam jeszcze niebieski i czarny 3m.Do tego polishe sholla i liquid elements czy jakos tak.

Zaznaczam, ze po cuttingu nie bede robic polishu.Sam finish i chce aby w miare dobrze wyszło.Podpowie ktos co użyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokombinuj 3000 na czarnym 3m albo antiholo na niebieskim.

Zależy od lakieru. Jeżeli ori to twardy bmw i antiholo na niebieskim może być za dużym przeskokiem po cuttingu. Zrób jeden element i zobaczysz, czy wystarczy

 

Wszędzie oryginalny prócz zderzaków i jednego błotnika.Jakos popróbuje, ale czarno to widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy da rade usunąć takie "przejście" po pseudo lakierowaniu ?

 

IMGP3937_zps3398c080.jpg

IMGP3996_zpsc807755d.jpg

 

Dodam że po dość mocnej korekcie DA+mikrofibra+megs 105 została sama ta linia widoczna na drugim zdjęciu, próbowałem również na innym elemencie wyciągnąć to rotacją z FG400 ale po dokładnym odtłuszczeniu w obu przypadkach linia odcięcia powraca.

 

Zakładam że to musi zostać ? bo zastanawiam się nad potraktowaniem tej "linii" papierkiem 2500 tylko nie wiem czy to coś da :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

impex, weź się nie czaj tylko działaj bo inaczej nie nauczysz się i będziesz tylko zadawał pytania ;)8-) Na Twoim miejscu próbowałbym żółty 3M z S17 i potem miękki pad z 3000/koch

 

Ucze sie, tylko mam ograniczony czas i zakres prac tez jest ograniczony.

Gdyby nie to, to wiedziałbym co robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sobie zakupić małą tanią wagę elektroniczną aby zobaczyć ile zużywam wosku przy jednej aplikacji. Czy taka taniocha zda egzamin

http://allegro.pl/elektroniczna-waga-ku ... 54107.html

http://allegro.pl/waga-kuchenna-5kg-lcd ... 41333.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.