Skocz do zawartości

Tanie i dobre microfibry


kuflik

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki micha-ł kupiłem już 6 paczek na Przybyszewskiego bo mam bliżej. Uważam, że za tą cenę bardzo dobra okazja. Podobnie jak kuflik, kupiłem je jako typowe "all purpose" Z tą samą myślą kupiłem ostatnio zestaw 10 ściereczek Chemical Guys i po porównaniu powiem szczerze, że nie powinny kosztować wiele więcej niż te które kupiłem dzisiaj a kosztują znacznie więcej.

Bazując na własnym doświadczeniu doszedłem do wniosku, że potrzebuję tylko dwóch rodzajów ściereczek, kilkanaście bardzo dobrych i kilkadziesiąt bardzo tanich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bazując na własnym doświadczeniu doszedłem do wniosku, że potrzebuję tylko dwóch rodzajów ściereczek, kilkanaście bardzo dobrych i kilkadziesiąt bardzo tanich

ja stosuje 3:)

1. BDB- do QD, wosku i clenara

2. db- ogólnie do lakieru- podczas polerowania itp

3. APT- wnętrze, plastiki i smoła (jako jednorazowe wtedy). I tutaj fibry 1,4zł sztuka są idealne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde byłem dziś u mnie w carreforze i nie znalazłem tych mikrofibr :/

 

Gdy zapytałem babki o mikrofibry pakowane po 5 sztuk w tekturową opaskę to powiedziała, że niestety już ich nie ma, bo zostały wycofane z produkcji :kox:

 

Jutro podjadę do drugiego zobaczyć może tam coś jeszcze zostało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa ta promocja w Carrefoura tych rękawic bo ostatnio jak byłem to były pakowane po jednej za 8,99zł. Zrobili niezłą promocje :D

 

Tu promocja ,,RĘKAWICE Z MIKROFIBRY * 3 SZT. * za 5.99zł,, - Alledrogo nr 1600385363

Tylko ta przesyłka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy zapytałem babki o mikrofibry pakowane po 5 sztuk w tekturową opaskę to powiedziała, że niestety już ich nie ma, bo zostały wycofane z produkcji :kox:

 

Ładnie mówiąc Pani Cię okłamała, dziś w Głogowie dostałem takie x5 za 7 zł. Rękawice też były pakowane po 1 szt. ale nie zwróciłem uwagi na cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m1chal, wczoraj się dopiero zaczęła promocja na nie, jak byłem około 17 to juz w kartonie było przy dnie. Rękawice nie miały takiego wzięcia i było ich znacznie więcej. Dziś jadę kupie jeszcze 2 opakowania, bo MF są całkiem dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie miałem tego problemu

pierwsze pranie urządziłem im razem z resztą moich mikrofibr i żadna nie ucierpiała

pranie w pralce przy użyciu białego jelonka w płynie i temperaturze 40*C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ma ktoś?? Lub miał do czynienia z :

http://www.showcarshine.pl/478-showcars ... 40x40.html

 

Bo szukam czegoś w tym rozmiarze ale bardzo puszystej. 8-)

 

Zastanów się nad tą:

http://www.showcarshine.pl/491-eurow-sh ... fibra.html

 

Mam kilka i muszę powiedzieć, że bardziej miękkich nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś?? Lub miał do czynienia z :

http://www.showcarshine.pl/478-showcars ... 40x40.html

 

Bo szukam czegoś w tym rozmiarze ale bardzo puszystej. 8-)

 

Zastanów się nad tą:

http://www.showcarshine.pl/491-eurow-sh ... fibra.html

 

Mam kilka i muszę powiedzieć, że bardziej miękkich nie widziałem.

ja też moge potwierdzić, tak delikatnego materiału nie widziałem i nie dotykałem, idealne do polerowania hondy i innych miekkich lakierów takie było moje pierwsze wrażenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, puszysta jest niesamowicie(moja Luba zażądała szlafroka uszytego z Eurowów :-] ), ale wkurza mnie, że przy pracy z UQD zostawia bardzo drobne dosłownie 1mm kłaczki, a była już prana kilka razy :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie jak pierzecie Eurowy??Wiem,że temat prania był poruszany,ale z eurowem jest tak,że po praniu nie jest już taki super delikatny i nie wiem z jakiego powodu pomimo,że po praniu strzepuje go bardzo mocno i dokładnie... :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja eurow piore w pralce automatycznej na 30c z wirowaniem na najnizsze obroty dodajac proszku do prania (z tym ze takiego do prania np. bielizny dla dzieci). Po wypraniu i dodatkowy wytrzepaniu sa jak nowe (na delikatnosci i puszystosci nie traca)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio przeprałem cały arsenał na 60 stopni i wirowanie 1000 z proszkiem. potem 30 stopni, wirowanie 1000 z szarym mydłem + 50ml octu. Eurov cały i zdrowy :D po occie fibry są delikatniejsze. kłaczki mam chyba jak wszyscy, są jak pył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.