Skocz do zawartości

Tanie i dobre microfibry


kuflik

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

nie używałem ale widziałem na żywo i jak dla mnie to do umycia lodówki, kuchenki super :lol: do auta nie bardzo, taniej już wyjdzie kupić najtańszą fibrę APT i zszyć w formę kieszonki wyjdzie dokładnie to samo w cenie 4x niższej. Poważnie to jeżeli idziemy z duchem detailingowym na rękawicy nie oszczędzamy...przerabiałem już masę różnych konfiguracji i sam zawszę mogę polecić washpudla, rękawicę Eurowa Sheepskina i ostatni nabytek rękawicę CarPro. Washpudel rewelacyjnie "produkuję" pianę, rękawice wspomniane są super delikatne. Do dolnych partii używam starej już wysłużonej rękawicy Chemical Guys :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj w Auchan w Katowicach jest promocja - za każde wydane 100zł dają bon na 10 zł.

Więc przy okazji robienia zakupów wykorzystałem promocje i zaopatrzyłem się w zestaw mikrofibr za 10,99zł / 5szt.

Rozmiar 40x30 cm /szt. plus wieszako-kółeczko do ogarnięcia całości:)

img1289p.jpg

img1290c.jpg

img1291um.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Kiedyś,na początku jak weszły one do tesco to były eleganckie,normalnie chłonne,dały się wyprac i nadawały się do wszystkiego,a te teraz nadają się do niczego. ;)

 

Potwierdzam,

Te Fibry to lipa już teraz. Niestety nawet Grosik ma lepsze. Także nie warto inwestować w Top Drive. Ani wycieraczki, ani kosmetyki, ani Fibry. Nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam,

Te Fibry to lipa już teraz. Niestety nawet Grosik ma lepsze. Także nie warto inwestować w Top Drive. Ani wycieraczki, ani kosmetyki, ani Fibry. Nie polecam.

Tylko tutaj nie mówimy o MF z Top Drive zgadza się krzysiek555 ? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.