Skocz do zawartości

Tanie i dobre microfibry


Rekomendowane odpowiedzi

MF Gosia kupiłem właśnie w Czyżowicach w sklepie budowlano-ogrodniczym - oddalonym kilka km od dystrybutora :D

Całkiem fajna, dopóki nie poznałem Jana Niezbędnego ;) Ale do prac różnych nadaje się bdb.

 

oglądałem jakiegoś Jana N. w Sellgrosie, cena ~8zł zdaje się ale wrażenia nie zrobił na mnie, cienki jakiś taki i lichy przy Gosi :-]

 

no chyba, że to była jakaś inna wersja :idea:

 

dzisiaj wspomagałem się Gosią przy osuszaniu auta i kurcze chyba sobie jeszcze jedną dokupię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

crystaldetail, oczywiście, nie raz wspominałem o nich a forum, u mnie rewelacyjne do QD ! Ale ale ... ostatnio równie dobrze spisuję się Dodo Juice Extra Soft Buffing Cloth, rzekł bym, że do QD stworzona :good: Podobna do Eurow, nieco mniejsza, chudsza, nie pyli i świetnie mi się z nią pracuje.

 

0_0_productGfx_9dab1cfa977bdd836fa1f0bf034c97ea.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mar3, Janek do podłóg średnio koło 12zł kosztuje, ten właściwy ma kolor pomarańczowy lub łososiowy , jedna strona jest gładka a druga bardziej puszysta.

 

kurcze, to musiałem jakiegoś innego oglądać bo kosztował ~8zł i był lichy - czytaj podobny do fibry do szyb :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czy mikrofibra CHEMICAL GUYS SHAGGY nadaje się do pracy z QD? Kupując ją miałem taki zamiar, ale jak ją wziąłem do ręki to mikrofibry, ani mikrowłókien mi kompletnie nie przypomina, prędzej jakiś puszek, polarek, czy szmate...

 

Eurow przy niej to luksus.

 

Podpowie ktoś, czy nadaje się to wogóle do polerowania QD?

 

Kilka zdjęć i porównanie właśnie do Eurowa.

 

th_SDC14457.jpg

th_SDC14456.jpg

th_SDC14455.jpg

th_SDC14454.jpg

th_SDC14453.jpg

th_SDC14451.jpg

th_SDC14450.jpg

th_SDC14449.jpg

th_SDC14447.jpg

 

O taką chodzi: :/

 

http://showcarshine.pl/311-chemical-guy ... fibra.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okti jedna i druga do qd nadaje sie srednio...obie zostawiaja kłaki, mazy itp...polecam z tanszych rozwiazan przy osuszaniu auta dodac qd i docierac zwyklym flufferem :good: nie ogarniam fibr eurowa a konkretnie shaq-a mam je bo sa fajne puchate ale zastosowania dla nich jak narazie nie znalazlem poza posłaniem pod głowe psa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie pisano juz o bardzo szerokim zastosowaniu naszych fibr ale nikt nie napisał jak sie przydaja podczas korekty, osobiscie to moj faworyt, co do samego qd to znalazlem fibre ktora jest wrecz idealna, niestety jest dopiero po 3 praniach wiec ciezko cos jeszcze powiedziec....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.