Skocz do zawartości

Tanie i dobre microfibry


Rekomendowane odpowiedzi

mogę polecić coś takiego :

 

http://ika.pl/pl/katalog/morana/morana-maxi-m-017.html

 

jak dla mnie wypas

(tylko przed pierwszym użyciem przeprać ręczni bo luźne frędzle muszą wypaść)

 

i jeszcze to

 

http://www.wszystko-do-sprzatania.pl/sc ... -2131.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

menior, producent pisze że do osuszania i polerowania past i wosków tak bodajże było napisane bo zakupiłem 4szt w atrakcyjniej cenie ale nie używałem jeszcze. W dotyku bardzo delikatna, gęsta i gruba myślę że bardziej do wosku sie nada niż do osuszania. K2 molly też go mam i on jest pluszowy gruby producent zaleca do osuszania no i do tego go używam a raczej poprawiam docieram do całkowitego osuszenia po fluffym. Pytałem tutaj o kinga z ciekawości czy ktoś go używał bo ja dopiero na wiosne go użyje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

psemo, dzięki ;) a czy napisze ktoś coś więcej na temat supersoft niebiesko zółta :?:

 

ja mam od MX'ów - taką http://www.pielegnowacauto.pl/mikrofibra-supersoft-zolto-niebieska-40x40cm.html

właściwie dwie. Używam do wosku i QD powiem, że rewelacja, w dotyku właściwie jak Alladyn (chyba, macałem jakiś czas temu), troszkę lżejsza.

Z tej serii mogę polecić też duży żółty ręcznik do osuszania, całego kombiaka wycieram i jeszcze ma chęć sporo wciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tej serii mogę polecić też duży żółty ręcznik do osuszania, całego kombiaka wycieram i jeszcze ma chęć sporo wciągnąć.

 

Właśnie. Nie wiem czemu jest tak mało popularny. Moim zdaniem fluffiego wciąga nosem... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krd, Niekoniecznie. Wiele zainfekowanych od dawna osób używa fluffych na co dzień i to do lakieru.

Są oczywiście środowiska w których już dawno o tych ręcznikach się zapomniało ale to raczej nie ze względu na to, że są złe. W dalszą dyskusję na temat jakie to środowiska i dlaczego tak się dzieje wolałbym nie wnikać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

psemo, dzięki ;) a czy napisze ktoś coś więcej na temat supersoft niebiesko zółta :?:

 

ja mam od MX'ów - taką http://www.pielegnowacauto.pl/mikrofibra-supersoft-zolto-niebieska-40x40cm.html

właściwie dwie. Używam do wosku i QD powiem, że rewelacja, w dotyku właściwie jak Alladyn (chyba, macałem jakiś czas temu), troszkę lżejsza.

Z tej serii mogę polecić też duży żółty ręcznik do osuszania, całego kombiaka wycieram i jeszcze ma chęć sporo wciągnąć.

Tą fibre niebiesko żółtą to sprzedaje kilka sklepów pod innymi nazwami.Jedni jako detailing stuff a inni jako ...kurde zapomniałem ale opakowanie z diabełkiem ma.Mam używam już rok i chwalę sobie-kawał dobrej ścierki za te pieniądze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również swoją przygode zaczynałem z fluffym, przekonała mnie napewno jego cena, jezeli chodzi o walory uzytkowe zdecydowanie lepiej uzywa mi sie recznikow waflowych.

 

Są chudsze, lepiej sie nimi operuje , jedyny minus ,że sa delikatnie mniej chlonne ale mozna spokojnie go wycisnac. Fluffyego uzywam do wnek tak jak wyzej napisane :)

 

Nie pamietam czy w temacie bylo czy warto doplacac do "markowych" wafli? Obecnie posiadam dwa z tych tanszych no name czy ma ktos bezposrednie porownanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

booohal, dla kazdego kto bawi sie w detailing dluzej niz rok to Fluffy sie nadaje tylko do wnek czy silnika :)

Jedyny argument zeby go kupowac na start to cena.

 

To w takim razie co polecicie porządnego do osuszania samochodu ? Ja od niedawna zainteresowałem sie detailingiem i powiem, że fluffy zrobił na mnie duże wrażenie, ostatnio kupiłem nowego Fluffiego tzn podwójny, bardziej delikatny w cenie ok 49,90 gramatura 700, niestety jeszcze go nie używałem, więc nie wypowiem się jak się sprawuje, ale wygląda naprawdę spoko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad ręcznikami z mikrofibry dostępnymi w sklepach sportowych. Ot, 80 x 130 cm za 29.99zł.

Ma być do wycierania na sucho tapicerki i lakieru po zabiegach i do czyszczenia szyb, zacierania wosku. Nie wymagam od niego za dużo?

 

chamoisine-blue-cinna-.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.