Skocz do zawartości

Tanie i dobre microfibry


Rekomendowane odpowiedzi

ja kupowałem osobiscie w tym sklepie.

Specjalnie dla mnie sprowadzili reczniki Sonax oraz KS palikatory :)

http://galonoleje.pl/sklep/479-sonax-sc ... 16241.html

Na allegro zapewne tez znajdziesz :)

 

No żesz &^%$# ostatnio brałem od nich olej i mogło wszystko przyjść w jednej paczce.

 

Powiedz jak wypada ten ręcznik jakościowo w porównaniu do białego flexipads?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupowałem osobiscie w tym sklepie.

Specjalnie dla mnie sprowadzili reczniki Sonax oraz KS palikatory :)

http://galonoleje.pl/sklep/479-sonax-sc ... 16241.html

Na allegro zapewne tez znajdziesz :)

 

No żesz &^%$# ostatnio brałem od nich olej i mogło wszystko przyjść w jednej paczce.

 

Powiedz jak wypada ten ręcznik jakościowo w porównaniu do białego flexipads?

 

Używałem ich do polerko po clenarze i wosku i bardzo dobrze mi sie nimi pracowało. :) Lepszej jakosci niz takie z auchana niz tesco :) Cena bardzo dobra po 13zł :)

Najlepsze to ze we wtorek byłem przed majówka i nie mieli ich ale jak powiedzialem ze byłbym chetny jeszcze tymi recznikami i KS aplikatorami to na srode na 18 juz były jak jechałem na majówke i zabrałem :) Powiem szczerze ze mi i dla kumpla szczeka opadła jak własciciel mówi " Wie pan co, jak tak bardzo potrzebne to na jutro beda juz " :) I było ! :D Więc podejscie do klienta zajebiste :)

 

Eidos71 być może, jedynie się dowiedziałem ze zmieniaja lokal i w nowym będa mieli wiecej towaru więc cos na rzeczy jest.Ale kiedy itp to nie wiem. Plus dla nichi bo maja stacjie oleje itp i nie bazuja tylko na kosmetykach.[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
ja dziś widziałem na Orlenie czerwone fibry Sonaxa, poszukaj u siebie może tez maja

 

 

 

dzięki @tommy :) normalnie bym pewnie nie wrócił na nie uwagi, a po Twoim poście się rozejrzałem po tankowaniu i mam te firberki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracował ktoś z Was z tymi szmatkami?

 

http://sklep.waxclusive.pl/mikrofibry/5 ... 40x40.html

 

Jutro się wybieram zakupić parę sztuk z przeznaczeniem do polerowania glaze czy wosku. Sprzedawca twierdził, że ich jakość jest nawet lepsza od białego flexipads, jestem ciekaw jak to rzeczywiście wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zakupiłem taką oto szczotkę z micro fibry , jest dość ubita , jeszcze nie mam dla niej zastosowania , cena bardzo przystępna - 3 f :)

 

Ale fajna, gdzie kupiłeś? Ja bym taką używał do felg :good: (5ramienne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kobart, jeśli Pan Paweł z Waxclusive mówi, że coś jest lepsze od innego produktu to wierz mu na słowo. Ostatnio miałem problem z dobraniem fibr dla siebie a on pomógł mi wzorowo - każdy produkt był wart zainwestowanych pieniedzy!

Niestety z białą fibrą Sonaxa nie miałem jeszcze do czynienia, aczkolwiek też przykuła moją uwagę i pewnie dodam ją do koszyka przy najbliższym zamówieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.