Skocz do zawartości

Tanie i dobre microfibry


Rekomendowane odpowiedzi

Ja do wosku używam właśnie Jana niezbędnego :) Bardzo bardzo dobra ściereczka i niezywkle delikatna, natomiast wczoraj byłem w Auchan irównież wyniuchałem te mikrofibry za 6zł :-] Nie liczyłem na nic wielkiego po nich, ponieważ miałem kiedyś podobne, które były do nieczego, ale gdy wypróbowałem je w domu to byłem w szoku jak dobrze piją choćby wodę :shock: w dodatku nie pozostawiają żadnych smug. Teraz żałuję, że wziąłem tylko jedną paczkę, bo za taką cenę na pewno nie ma nic lepszego ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do wosku używam właśnie Jana niezbędnego :) Bardzo bardzo dobra ściereczka i niezywkle delikatna, natomiast wczoraj byłem w Auchan irównież wyniuchałem te mikrofibry za 6zł :-] Nie liczyłem na nic wielkiego po nich, ponieważ miałem kiedyś podobne, które były do nieczego, ale gdy wypróbowałem je w domu to byłem w szoku jak dobrze piją choćby wodę :shock: w dodatku nie pozostawiają żadnych smug. Teraz żałuję, że wziąłem tylko jedną paczkę, bo za taką cenę na pewno nie ma nic lepszego ;/

 

Masz może, albo ktoś ma zdjęcie jak wygląda opakowanie tych fibr bo dzisiaj byłem w Auchanie i żadnych fibr w trójpaku po 6zł nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To takich chyba nie widziałem, ale podjadę we wtorek zobaczyć raz jeszcze. Jedyne które były pakowane po kilka sztuk to były Viledy i kosztowały 18 złociszy.

 

A własnie ostatnio kupiłem te fibry SONAXa po 10 zł (nie te czerwone pakowane po 2 sztuki tylko białe pakowane po 3 w WAXCLUSIVE). Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, bardzo delikatne powiedziałbym, że bardziej delikatne niż biały flexi. Obszycie brzegów zdecydowanie gorzej niż flexi, widać niedoróbki i po praniu brzegi są bardzo pomarszczone. Jeśli chodzi o docieranie wosku to jak najbardziej jestem na tak, pracowało mi się nimi bardzo przyjemnie zarówno z politurą jak i z colli. Zobaczymy ile wytrzymają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.