Skocz do zawartości

Tanie i dobre microfibry


kuflik

Rekomendowane odpowiedzi

Arturze, a do czego ma ona służyć?

Posiadam podobną ścierkę o takiej strukturze, używam jej do usuwania kurzu z czarnego monitora i sprzętu audio.

 

Myślałem, że może do polerowania auta po aplikacji wosku??

 

Ale jeśli się nie przyda w aucie to czarny i ciągle kurzący się monitor też posiadam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po raz wtóry polece do polerowania wosku ręczniki Eurow Shagpille - idealne wymiary, mega puszyste,nie tracą właściwości po wielokrotnym praniu, tanie i dostępne już w Polsce :) Dla mnie stworzone wręcz do tego zadania.

Gdybym to ja je sprzedawał to na pewno w opisie produktu znalazłby się dopisek "satysfakcja gwarantowana lub zwrot pieniędzy " :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten Eurow :)

Ja ostatnio kupiłem aplikatory o takiej samej strukturze jak Eurow,

a do czego znajdą zastosowanie to się zobaczy

 

http://www.shinearama.co.uk/product.php ... -WAXPMF-X2 taki?

Praktycznie taki sam,u mnie jest obszycie białe, MF jest strasznie gęsta i mięciutka

cena 2,49 Euro :) (Halfords ) w ziołem 3 ostatnie bo więcej nie mieli :(

Jak coś to zapodam fotki jutro.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli JanNiezbędny jest dobry także do polerowania?
Jak najbardziej.Ja używam go do polerowania wosku. Choć ma trochę niewygodne do tego wymiary.Jest trochę za doży i co za tym idzie za gruby.

Mi z kolei te wymiary i grubość bardzo pasują ... może dlatego, że mam duże łapy. :) Mam takie subiektywne wrażenie, że dzięki tej grubości dobrze "amortyzuje" nacisk dłoni na lakier ... nie wiem jak to dokładniej opisać ... przejechałem dzisiaj pół Polski i mam chyba problemy z wysłowieniem się. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona ostatnio przyniosła do domu super mikrofibre, niestety nie udalo mi sie jej wytargowac :(.

Fibra 20x20, gęsta z dlugim wlosiem. Zdecydowanie najbardziej miesista z tych ktore widzialem w sklepach. Wyglada bardzo podobnie do Eurow Shag Weave Microfibre Towel:

imgwatermark.php?EUR-MTS12-X10

tylko, że bez grubego obszycia.

 

Po bliższej inspekcji okazało się, że jest to 3M Scotch Brite. Fibra kupiona w Rossmanie - będzie powód żeby iść na zakupy z żoną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firmek, mam mikofibrę 3M Scotch Brite na wykończneniu. Jest bardzo dobra! Miękka, puszysta, delikatna. Zdecydowanie najlepsza z tych co miałem! Z tego co pamiętam na metce było napisane: temp. prania do 95 stopni! :) Raz kupiłem i potem nie mogłem jej dostać! :( Wynika z tego, że znowu się pojawiły. Na dniach przejdę się do Rossmana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odwiedziłem Jaworznicki Kaufland i przypadkowo wpadłem na calutki regał z mikrofibrami. Mają tam pełną ofertę Janka Niezbędnego w dobrych pieniądzach.

 

dsc06548m.th.jpgdsc06549a.th.jpg

Aplikator z mikrofibry: 2zł (do SmartDresingu jak znalazł)

Ręcznik duży: 8,5zł

Ściereczka do kurzu: 3zł (gruba, szczególnie polecam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odwiedziłem Jaworznicki Kaufland i przypadkowo wpadłem na calutki regał z mikrofibrami. Mają tam pełną ofertę Janka Niezbędnego w dobrych pieniądzach.

 

ObrazekObrazek

Aplikator z mikrofibry: 2zł (do SmartDresingu jak znalazł)

Ręcznik duży: 8,5zł

Ściereczka do kurzu: 3zł (gruba, szczególnie polecam)

 

mam ten ręcznik duzy co na zdjęciu. Świetnie nadaje się do osuszania, jednak więcej wody wchłonie ścierka do podłóg Jana N. Jest o wiele grubsza :) Co do aplikatorów to handlarze sprzedają dwupak takich aplikatorów za 20 zł a tu proszę, w Kaufie za 2 zł/szt :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.