Skocz do zawartości

Tanie i dobre microfibry


kuflik

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

A ja dziś kupiłem sobie kawał fajnej ściereczki...

Microbira by Jan Niezbędny ;)

wymiary 50x60 cm cena 12,99 PLN, super wchłania wodę.

Fotkę mikrofibry w zbliżeniu pyknę jak wyschnie bo właśnie ją uprałem.. tutaj fotka jeśli kogoś interesują jej wymiary w rzeczywistości.

16032010434.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale to JN - szmata do podlogi zdaje sie, omawiana jakis czas temu - Auchan 9.5pln w MAkro obecnie w promocji 8.7pln.

 

PS

Kupilem 2 - jedna do auta, druga zonie dalem, normalnie wracam do domu a ona do mnie ze mnie bardzo kocha, ze jej taka szmatke dalem i podloga lsni jak nowa i sie nie nameczyla :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie 2 zł szt,ale za 5.30 zł bodajże i 3 szt. Właśnie z Tesco. :)

Obrazek

 

Używałem ich do polerowania po woskowaniu i nie miałem zastrzeżeń. Ale to było dawno temu, zanim mi oczy to forum otworzyło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie nimi narazie myłem szyby i ścierałem kurze,do po woskowaniu używałem innych,ale wydaje mi się,że te też nie byłyby złe. :)

Roko, 32cm x 32cm

 

[ Dodano: 16 Marzec 2010, 22:07 ]

Dokładnie.

Za długo mi zeszło napisanie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

smalec, jeśli chcesz używać do dwóch rzeczy, to musisz kupić dwie,bo polerować mokrą po osuszania MF raczej nie polecam ;)

 

Ta ścierka ma dwie strony, moim zdaniem tą stroną z krótszym włosiem można spokojnie polerwać, ale IMO troche nie wygodnie,dla mnie jest za duża do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U temachem są tanie mikrofibry... Może ktoś kupił i może się wypowiedzieć na ten temat.? ;)
Kupiłem ale jeszcze nie używałem. Wizualnie i w dotyku bardzo fajne(niebieskie). Ale ponoć delikatnie farbują w praniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używałem niebieskiej od Techmachem i dobrze sobie radziła ze zdejmowaniem wosku. A co farbowania nie wiem. Bo wrzuciłem też Jana Niezbednego i on zrobił farbowanko. Pare fotek

Temachem niebieska

 

16h40tc.jpg

 

Temachem żółta

 

2rorhon.jpg

 

Troche porównań

 

2hmnh3k.jpg

hrjxx4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dostane ze 3-4 mikrofibry od all4auto, bo za każdy produkt 1 szt... A z tego co narazie ustaliłem to kupuje u nich jeszcze conajmniej z 4-5 rzeczy, teraz posiadam 2 jedną w stanie do lakieru, a druga pozostaje po dzisiejszym myciu do opon... Mam ją od roku, więc nie ma się co dziwić... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam czerwonych mikrofibr Sonaxa :thumbdown: Farbują jak diabli, po 1 praniu w 45C rękawica megsa zrobiłą się lekko różowa, a żółte aplikatory wyszły pomarańczowe.... :zly: Za to polecam produkty od temachem, chociaż w Łodzi na rynku znalazłem pana który sprzedaje mikrofibry słonecznej kuchni po 2zł i jestem z nich bardzo zadowolony :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikrofibry słonecznej kuchni po 2zł i jestem z nich bardzo zadowolony :|

Na Alellgro są po 2.99zł (opakowanie 2szt) może ktoś widział je taniej bo potrzebuje 100 opakowań :)

Albo MF 32x32cm 40x40cm w cenie za 200szt do 300zł

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.