Skocz do zawartości

Maszyny polerskie Kestrel (zakupy)


kuflik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 514
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nOx zarobiony jest ...... nie zawracajcie gitary (joke, jakby ktoś nie skumał)

może to lepiej, że nie odpisuje? musi 13 paczek przepakować, zaadresować i wysłać:DD

a tak na serio, to sylwester idzie, dajmy mu żyć:) obudzi nas skacowanych kurier dnia drugiego stycznia i da nam nasze polerki. a my będziemy się bali włączać, bo przecież może hałasować:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

 

Sorki za zwłokę ale okres świąteczny był bardzo intensywny i od strony zawodowej i prywatnej :)

 

Parę neewsów niestety tych nie koneicznie pozytywnych :/

 

Tim z CYC jest dosyć nie poważną osoba niedawno otrzymałem e-maila że widocznie źle go zrozumiałem bo nie jest w stanie sprzedać polerski za 99.95 bo jest to po prostu dla nich nie opłacalne : :shock:

:shock: na cytaty z wcześniejszych wiadomości gdzie obiecywał je za ww kwote nie raczył odpowiedzieć , odbyło się już paręnaście rozmów telefonicznych w którym z nim negocjowaliśmy i dzisiaj w końcu po wielkich bólach się zgodził . Po czym dzisiaj gdzie od świąt próbuje się doprosić i dane do płatności i rachunek proforma (którego jeszcze nie otrzymałem) dowiaduje się że maksimum co może zaoferować to 109.95 brutto . Ręce opadają mnie się już kończą nerwy podobnie mojego Bratu który pomaga mi ogarnąć całą tą transakcje jeszcze jutro będziemy go atakować .

 

Aktualnie jest kilka wyjść możemy się zgodzić na warunki za 109.95f albo rezygnujemy ? (oczywiście jeżeli będzie taka decyzja z waszej strony przelewy zostaną odrazu zwrócone.)

 

Tak na pocieszenie , Angole to jesten z gorszych krajów do robienia interesów ich olewactwo względem kontrahentów jest już wszędzie znane i to przy dużo większych transakcjach :/:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie opłacalne to po ch..ja wystawiał z taka ceną? Pisałem: degeneraci genetyczni. Maciek spoko. ja tam mogę przeboleć to 10 ichnich peelenów. Ale sklep bojkotuję. Nie kupię już nic. To co potrzebuję mogę kupić u Naszych. Delete account zrobię :D Niech żyje Polska. :good:

 

żeby było jasne: zestaw megsa to ostatni zakup-nie rezygnuję z niego. (jeśli nam sprzedadzą-może nas czytają z tłumaczem, analfabeci :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to powinniśmy olać frajerów, nie zależy mi na 10 funtach tak bardzo żeby rezygnować z zamówienia ale powinniśmy im pokazać, że bojkotujemy zakupy w ich sklepie, więc podporządkuję się woli większości. Nabieram ochoty na Makitę zamiast ich gówienka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem albo bierzemy odrazu albo rezygnujemy. Bo znów bedzie sie to ciagło nie wiem ile. Z mojej strony moge brać to co oferują i niech się walą. Dla mnie to nadal atrakcyjna cena. A może jakiegos gratisa z łaski dołozą jak cena sztywna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ręce opadają..jakoś te 10Ł przeboleje. ale jak tak kurwa można, i co to za pier**nie, że się nie opłaca? przecież wszystkie sklepy z das6 jednocześnie dały taką ofertę, to się ku*a musi opłacać! może trza się jakoś z kestrelem skontaktować bezpośrednio..? tylko jakoś nie mogę tej firmy namierzyc. firma krzak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto tą strone Kestrela robił ? dzieciaki na zajęciach w podstawówce ? aż się boje inwestować w ich polerke :D totalne dno

 

a Angole to idioci !! nie mialem niestety jeszcze szczescia poznac w 100% przyzwoitego brytyjczyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam powoli dosyć:) Więc jeśli cenę podniosą, to chyba mam ich gdzieś w sumie..

NOX, może nam załatwisz jakiś grupowy zakup polerek z mrcleaner:DDDD same maszyny, przy 13 maszynach to chyba coś da się załatwić;p bo coraz bardziej skłaniam się do rotacyjnego sparky. Daj po prostu jutro znać co i jak, i najlepiej powiedz jak z tymi maszynami od Ciebie;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nOx jeśli chodzi o mnie to nadal dla mnie cena jest atrakcyjna, choć gdyby samą polerkę można było kupić w mrcleaner za 400 zł to bym olał angoli :) no i przynajmniej jakaś ludzka gwarancja by była.

postąpię tak jak większość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by sie nie udało i nox by załatwiał maszyny od siebie to ja tez bym sie z chęcią dopisał, bo i tak miałem zamiar ją kupić w mrcleaner po nowym roku ;) Piszę tak w razie czego, gdybyście jednak zrezygnowali z cyca... Zawsze jednak lepiej dać zarobić swoim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ktoś napisał, że Angole traktują nas Polaków jak niechciane zło i leją na nas równo.

Jak widać to jednak prawda.

 

Powiem tyle - już dawno po takich jajach trwających miesiąc odpuścił bym temat i powiedział żeby się cmoknęli w ... Jak można odstawiać takie numery jak ten TIM. Przecież widać od razu totalny brak profesjonalizmu. Zobaczyli takie zainteresowanie i kapnęli się, że cena jednak za niska, a że Polacy są napaleni to trzeba im jednak tą cenę zmienić, a i tak te "głupki" (przepraszam to tylko ma zobrazować ich podejście) kupią. Paranoja jakaś.

 

Wolałbym ustalić rabat w tym mrcleaner (Maciek na pewno jest w stanie przy takiej ilości "po bliskiej znajomości" wynegocjować coś), dołożyć parę zł i dać zarobić PL sprzedawcy niż angolowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, ja bym postąpił tak jak mówi Łukasz, olał ich.

Oni też postąpili tak jak mówi Łukasz, : "Polacy i tak kupia, bo mają taniej, a my sobie zarobimy".

Wiecie, mój tata (prezes właściwie w firmie) zawsze mówi przedstawicielom handlowym tak :" Co sie nie najesz, to sie nie naliżesz", a w tej sytuacji, to TIM na siłe chciałby coś nalizać, by wyjść na Polakach najedzony.

 

Ja chyba mojego SIMa 180 Rotary odpuszczę, też miał iść tą paczką co Wasze maszyny. Poczekam, dołoże i kupię festoola 125.

 

Takie jest po prostu moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że to najgłupsza nacja z jaką miał do czynienia

widocznie w USA nie był :lol:

 

A tak serio, to chyba możesz im przekazać nasze stanowisko, albo wysyłają natychmiast za 99 albo niech spadają na drzewo.

NOX- wypadaj czy nie da się nam jakiegoś upustu załatwić w mrcleaner:) pewnie z 15 polerek by już było do wzięcie od ręki:D Wtedy pewnie jako sklep możecie z centralą jakiś upust sobie załatwić dodatkowy(tak kombinuje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.