Skocz do zawartości

Maszyny polerskie Kestrel (zakupy)


kuflik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 514
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Okie dziś mogę nieco więcej powiedzieć jest szansa że maszyny będą w tym tygodniu w Polsce . Kestrelem też nie jest tak łatwo w kontakcie ponieważ sami maja nieco zamieszania w związku z tym że Marka Kestrel została przejęta przez Firmę Deltayo aktualnie polerki są Brendowane logiem Deltayo czyli zwie sie teraz Deltayo DAS-6 oa w przypadku rotacyjnych Deltayo Sim-180 . Polerki będą miały naszą wtyczkę oraz jak już wspominałem Gwarancje 1 roczną , oraz możemy wystawić fakturę na urządzenia . Jak by ktoś chciał zgłębić wiedzę to na stronie kestrela jes informacja na temat przejęcia ich przez Deltayo

 

 

Koszt samej polerki to 350zł brutto z kosztami wysyłki dla osób które już wpłaciły .

 

Co do zestawów megsa ciągle czekamy na odpowiedz wiec pozostaje czekać :/

 

Aktualnie możemy zaoferować wam zestaw bazujący na Niemieckiem marce Scholl Concept's http://www.schollautocare.de/

 

Zestaw składa się z 3 past po 250ml

 

S3+ to mocna pasta która została stworzona początkowo specjalnie na Polski rynek to mocna pasta do walki z głębokimi rysami na lakierze jako ciekawostka nadaje się również do ręcznej aplikacji .

 

s17 to pasta wielokomponentowa do dobra jako pasta do wyciągania lakieru po s3+

 

i na koniec s40 typowa wykończeniówka

 

Pady w zestawie są 4

 

Niebieska twarda

 

Pomarańczowa średnia

 

Czarna waflowa mięciutka :)

 

Dodatkowo dodajemy do zestawu żółta średnią gąbkę osobiście bardzo ja lubię nie jest tak trwała jak te scholl'a za to bardzo przyjemnie się nią pracuje zarówno z s10 jak i s17

 

zestawscholl.jpg

 

525zł brutto za zestaw .

 

Dodatkowo na dniach będzie jeszcze jeden zestaw również na gąbkach scholla zato na pastach które mają wiele wspólnego z Menzerną a przede wszystkim są inaczej brendowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tym samym uważam nOx'a za mistrza:D Cena jest po prostu rewelacyjna! I to bez dwóch zdań! Super! Czekam na paczkę z maszyną;)

 

przyłączam się do wypowiedzi Macieja.... super cena.... mistrzowskie załatwienie sprawy, teraz pozostaje czekać na paczkę, no i na lepszą pogode :) a wtedy to już :ad::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem 300 zł taniej to jednak jest jakaś promocja. Nie każdy kupuje na forum sprowadzając z zagranicy, tylko w sklepie z gwarancją.

ale przecież my kupujemy w sklepie z gwarancja od noxa:D

 

p.s

a jesli się okaże, że w tej samej cenie uda się wam załatwić pasty megsa to już będzie bajka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuflik, coś ty popierdzielił z tym cytatem??

to już któryś raz;/ ale ja zaznaczyłem dobrze, kliknąłem i się tak zrobiło. nie ja pierwszy i nie ostatni, to jakiś bug na forum siedzi. sprawa dla archiwum x:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już któryś raz;/ ale ja zaznaczyłem dobrze, kliknąłem i się tak zrobiło. nie ja pierwszy i nie ostatni, to jakiś bug na forum siedzi. sprawa dla archiwum x:D

 

Trzeba patrzeć co i jak się zaznacza szczególnie przy cytowaniu selektywnym.

To tylko niedopatrzenia userów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.