Skocz do zawartości

Maszyny polerskie Kestrel (zakupy)


kuflik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 514
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jeśli nic nie załatwił, to proponuje zamówienie w tym drugim sklepie, jacyś chętni?
Tak. Ja wezme jeden zestaw. Jesli ktos z Warszawy lub okolic bylby chetny na odbior osobisty, to zapraszam na PW. Ewentualnie ja moge dolaczyc do kogos innego. Niestety, nie moze ze swojej strony zaproponowac ze ja kupie i porozsylam sprzet, bo po prostu nie moge obiecac, ze bede mogl znalesc na to czas - a podejrzewam, ze kazdy chcialby otrzymac swoja przesylke jak najpredzej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chetny nawet po starej cenie bo biorę sama maszyne i tak nie jest drogo. Czekam tylko na ruch n0xa czy będzie cos z tego zamówienia. Czy po podwyzce wszystko sie rozsypalo. Tu też chyba maja te zestawy

http://www.i4detailing.co.uk/acatalog/K ... her_1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie , jestem zażenowany obsługa w tym sklepie widocznie rynek jest tak bogaty że jak by nie było spore zamówienie nie robi na niż wrażenia , Byłem umówiony o 18 ich czasu na telefon wtedy maiłem dostac ofertę cenową na ich porudktu ale jak wtedy juz zadzwoniłem nikt nie odbierał rzekomo mieli problemy z odebraniem mojego e-maial z zamówieniem . Aktualnie złożyłem zamówienie przez ich sklep i dodatkowo wysłałem zrzut ekranowy z zamówieniem z ich sklepu więc o 10 ich czasu czyli 11 naszego dzwonie i pytam czy dostali dajmy im szanse jeszcze do dnia dzisiejszego. Ok ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:zly::zly::zly: troszke nie poważne są te cyce.

skoro cyc ma teraz zestawy o 30funtow drożej niz i4d, to chyba nie ma co się z nimi wozić. bo wątpię by dla nas z powrotem obniżyli cenę. tylko tutaj zamiast torby dają spot light:)

Nox, dzięki za walkę z nimi:) I czekamy na relacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok , sprawa wygląda następująco :)

 

Nie jest źle ale nie ma też tragicznie ,

 

Tim z Cyc'a nakreślił sprawę w następujący sposób zestawy i polerki dostajemy po starej cenie jak była wyprzedaż czyli 99.95 funtów ale , wysyłka do PL dopiero po 15 grudnia .

 

Jak się na to zaopatrujecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.