Skocz do zawartości

Maszyny polerskie Kestrel (zakupy)


kuflik

Rekomendowane odpowiedzi

Ja podszedlbym do sprawy pragmatycznie: 110GBP za maszyne, 3 pady i 2 litrowe flaszki M83/M80 to caly czas dobra cena. Jasne, ze 100GBP jest jeszcze lepsza i moglibysmy spodziewac sie, ze konkretny i uczciwy partner po takiej cenie nam to sprzeda - bo tak bylo ustalone. Ale 110 to tez IMO okazja.

 

W razie czego mozemy zastanowic sie nad zakupami w shinearama:

1. Maszyna + 2 polishing pady + 1 finishing pad = 100 funciakow

http://www.shinearama.co.uk/product.php?id=KES-DAS6KIT2

2. Ten sam zestaw co powyzej, tylko z logo Dodo i torba

http://www.shinearama.co.uk/product.php ... BDOR5-KIT2

 

W shinearama bez łaski miescimy sie w 100 GBP, tyle tylko, ze nie ma cleanerow. Czyli za 10 funtow roznicy tracimy 2x1 litr M83/M80. Dlatego uwazam, ze nawet za 100 funtow zestaw od cycow jest bardziej oplacalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 514
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli będzie zgoda innych kupujących, to niech maciek nox się wypowie gdzie kupujemy. W końcu to on się męczy z tym tematem, a wiem jak to jest w takich sytuacjach. Jo do tych 110 funtów mogę kupować tam gdzie padnie strzał. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W shinearama bez łaski mieścimy sie w 100 GBP, tyle tylko, ze nie ma cleanerow. Czyli za 10 funtow różnicy tracimy 2x1 litr M83/M80. Dlatego uważam, ze nawet za 100 funtow zestaw od cycow jest bardziej opłacalny.

co racja to racja.. dobra, nox masz wolną rękę i decyduj;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego uwazam, ze nawet za 100 funtow zestaw od cycow jest bardziej oplacalny.

 

Sorry, że tak pisze w temacie, który mnie nie dotyczy, ale nie mogę strawić takiego chamskiego podejścia tych z CYC.

 

Opłacalny jest wiadomo i oni to wiedzą, dlatego pewnie z uporem maniaka będą stali przy podniesieniu ceny (aczkolwiek wierzę, że Maciek ich sprowadzi na ziemię), a Polacy i tak kupią. Smutne, ale prawdziwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podszedlbym do sprawy pragmatycznie: 110GBP za maszyne, 3 pady i 2 litrowe flaszki M83/M80 to caly czas dobra cena

:good:

 

trudno mi wnioskowac na temat wczesniejszych ofertowych ustaleń, bo temat ogarniam dopiero od świąt, aczkolwiek z tego co widze na dzien dzisiejszy zestaw jest po 130Ł

 

Co innego gdybysmy dostali chociaż proforme na te 99Ł, wtedy byłaby inna rozmowa,

(można się ew. sprobowac z nimi kłócić jeżeli ktoś posiada print screena z tańszą oferta)

 

Niemniej jak dla mnie 110Ł to wciąż okazja, ja jestem za, aczkolwiek dostosuje sie do głosu większości,

 

n0x,

 

tak czy siak proszę o dopisanie do listy chętnych na maszyne, pady i kosmetyki Megsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nOx By miał u siebie tego Dodo'wego kestrela i by zmontował jakiś fajny zestaw z pastami np. Scholla i padami to i ja bym pewnie wziął.

Minusy by były takie ,że pewnie by trzeba było poczekać i pewnie odsyłać z powrotem kasę.

 

 

Co do CYC to bez komentarza. Skrobnąłbym coś na DW na ich forum ale nie jestem zamieszany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, lecą sobie w kulki te anglosaskie dupki ;) Ja w każdym razie piszę się na zamówienie całego kompletu Meg'sa skądkolwiek, zależy mi tylko na pełnym zestawie, żeby rozpakować paczkę i biec do garażu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napisał Kanar, ja bym na miejscu nOxa twardo zajął stanowisko, albo cyc dotrzymuje słowa i sprzedaje zestawy po 100 funtów, albo wszyscy rezygnujemy na stałe z zakupów w ich sklepie.

W każdym razie ja dziękuję, nadal można kupić Menzerna kit za 100 funtow tutaj tylko po to żeby nie dać debilom z cyca zarobić. http://www.i4detailing.co.uk/acatalog/K ... t_2_1.html

A tak na marginesie, jestem zadowolony z pracy rotacyjną więc ta DA to tak raczej z ciekawości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gecko, tylko że ten zestaw jest trochę biedniejszy

z niecierpliwością czekam na maila

a jeśli nie wypali to za 200 zł kupię polerkę powerupa (z elektroniczną kontrolą prędkości) i gąbkę z farecli i na moje 3 auta raz do roku wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chorowałem na tego powerupa, ale on nie ma stabilizacji obrotów. Czyli bedą ci spadać pod obciążeniem. No i waga też taka sobie. Więc postanowiłem jednak kupic coś lepszego czyli Kestrela. A jak nie wypali to pewnie sparky

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemas22, znajomy ma tego upa i nie narzeka, no może narzeka troszkę ale jak się robi 3 auta do roku to myślę że wystarczy, choć muszę przyznać że na DA mam o wiele większą chęć , a tutaj masz linka http://www.toya.pl/brand_power_up.phtml ... ry_id=3659 gdzie jest napisane że ma elektronicznie regulowaną prędkość, sprawdziłem w kilku źródłach. tyle że jest dość ciężka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory za offtopic.

Przed świętami kolega przywiózł mi z UK Kestrel DAS-6 z gabkami megs'a za 100Ł.

Ale wczesniej szukałem po allegro polerki : FESTOOL ROTEX RO 125 FEQ, i znalazłem takie coś: user allegro : "lewarek" , ma w tej chwili FESTOOL ROTEX RO 125 FEQ PLUS, za 780pln z wysyłka. (ponoć nowa, oryginal, nie wiem jak z gwarancja), aukcja kończy się 07 sty 2010 10:04:09.

 

cena że tak powiem, "zajebista" ( nowa kosztuje 1900pln więć ciekawa propozycja.), więc gdybym nie mial DAS-6 to bym kupił tego festool za 780pln :). odrazu mówie, że nie znam gościa, nie mam w tym żadnego interesu, ale może komuś z was sie przyda ten link.

pozdrawiam maniaków!

Kuba

 

ps. jak ktoś z Was go kupi - to stawia mi piwo! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory za offtopic.

Przed świętami kolega przywiózł mi z UK Kestrel DAS-6 z gabkami megs'a za 100Ł.

Ale wczesniej szukałem po allegro polerki : FESTOOL ROTEX RO 125 FEQ, i znalazłem takie coś: user allegro : "lewarek" , ma w tej chwili FESTOOL ROTEX RO 125 FEQ PLUS, za 780pln z wysyłka. (ponoć nowa, oryginal, nie wiem jak z gwarancja), aukcja kończy się 07 sty 2010 10:04:09.

Dawałem linka przed Świętami do tej aukcji, niby ten sam model tylko bez boxa, ale cena szokuje :) Poczekamy, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to za numer ale ten gostek od kilku miesięcy wystawia te ROTEX-y bez pudełek

w takiej cenie, i chyba nie ma negatywów z tych aukcji, ale warto sprawdzić.

Ja, jeszcze pod koniec października, kupiłem Powerup-a ale niestety nie miałem

jeszcze możliwości jego sprawdzenia w akcji. Brak garażu zmusza mnie na czekanie do wiosny :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemas22, znajomy ma tego upa i nie narzeka, jest napisane że ma elektronicznie regulowaną prędkość,

To ze ma "elektroniczna regulacje prędkości" to nie oznacza ze ma stabilizację obrotów pod obciążeniem... Tez się nad nią zastanawiałem ,ale po namyśle chyba zrezygnuje bo to tandetna chińszczyzna-tak mi się wydaje. Jedyna jej zaleta to taka ze startuje od zera czyli ma powiedzmy namiastkę funkcji wolnego startu.

A zebu tu nie robić OT przenieśmy tą dyskusje do tego tematu:

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... &start=300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem o tego Festool - jest bez gwarancji, bez dowodu zakupu. Kurcze 769 PLN to nie majątek ale głupio wyrzucić trochę taką kasę w błoto ... Gdyby to był używany sprzęt z dowodem zakupu i gwarancją przynajmniej na 6 m-cy to już bym kliknął ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.