Skocz do zawartości

Maszyny polerskie Kestrel (zakupy)


kuflik

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wpadłem do tego sklepu, i mają genialna wyprzedaż na polerki kestrela

http://www.cleanyourcar.co.uk/cat_saleItems.html

za 100funtów jest duży zestaw z manzerna! zresztą wszystkie zestawy mają teraz za 100funtów:) kusi, oj kusi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 514
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jest 5 chętnych na polerke widzę, więc to już jest jedna duża paczka:) a jeśli ktoś by chciał coś więcej niż polerkę, to już mamy co najmniej dwie paczki;p

 

[ Dodano: 30 Listopad 2009, 15:35 ]

jak by się ktoś jeszcze wypowiedział, który zestaw jest najrozsądniejszy na początek..

mam obecnie swirl-x oraz dc2 do nakładania maszynką. i zastanawiam się czy kupić zestaw z padami manzerny oraz 4x250ml manzerny, czy pady sonusa i duże butle manzerny czy może ten zestaw megsa.. nie mam pojęcia co jest najrozsądniejszym rozwiązaniem.

będe wdzięczny za pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest 5 chętnych na polerke widzę, więc to już jest jedna duża paczka:) a jeśli ktoś by chciał coś więcej niż polerkę, to już mamy co najmniej dwie paczki;p

 

[ Dodano: 30 Listopad 2009, 15:35 ]

jak by się ktoś jeszcze wypowiedział, który zestaw jest najrozsądniejszy na początek..

mam obecnie swirl-x oraz dc2 do nakładania maszynką. i zastanawiam się czy kupić zestaw z padami manzerny oraz 4x250ml manzerny, czy pady sonusa i duże butle manzerny czy może ten zestaw megsa.. nie mam pojęcia co jest najrozsądniejszym rozwiązaniem.

będe wdzięczny za pomoc:)

 

zdecydowanie pady sonusa i pasty menzerna. Sam wlasciciel CYC poleca ten zestaw do lakierow aut z koncernu VAG czyli ogolnie twardych. Pady menzery sa ok , ale uznawane za niezbyt "delikatne"

 

ja sie chetnie przylacze do zamowienie, z tym ze ja maszynke juz wybralem (Festool Rotex) a chetnie zamowilbym cos innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos z okolic Warszawy zainteresowany kupnem? Bo mocno zastanawiam sie nad zlozeniem zamowienia...

 

I jesli zestaw sonus-menzerna jest dyskusyjny, to moze zestaw Megsa jest bezpieczniejszy (w sensie bardziej uniwersalny)? DACP w zaleznosci od pada powinien byc wystarczajaco elastyczny w przypadku srednio zniszczonych lakierow a M80 na finishing padzie odpowiedni do koncowej obrobki przed LSP. A 2x 932ml tez powinno starczyc na ladnych pare wieczorow :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.