Skocz do zawartości

Maszyny polerskie Kestrel (zakupy)


kuflik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 514
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

będzie taki zestaw oczywiście , sorki panowie że nie trwa to tyle ile każdy z nas by chciał ale to sa naprawdę nie zależne kwestie odemnie. Dodatkowo staram sie to robić w wolnym od pracy czasie . Jutro po pracy nad tym usiąde i zrobie inne kombinacje zestawów z polerką . z innymi pastami oraz różnymi gabkami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Wy.

CYC nic sobie z tego nie zrobił pewnie.

I tak bedą u mnie kupować. A że nie Ci, to inni polacy przyjdą i kupią, tylko że indywidualnie. Nie będe miał problemów z wysyłką grupową, więcej zarobie na wysyłce.

 

Wiecie koledzy, wydaje mi się, iż on też na tej wysyłce zarabia, bo ma zawyżone ceny wysyłek, więc musi coś mieć z tego. Stąd tez pewnie takie szykany nam robił, bo mu się nie opłacało nadać takiej paczki.

Albo inna sprawa, iż miał ograniczoną ilość polerek, a myśmy przekroczyli tę ilość i naprawde nie wiedział jak podejść do tematu. A że to angol, nie żyd, więc zamiast powiedzieć szczerze o co chodzi, lub troszkę iść po kosztach, to wolał gmatwać.

A tak naprawde to mógł powiedzieć:

Koledzy z Polski, no stało się iż miałem tylko 10 maszyn po przecenie, wyście zamówili więcej, więc muszę coś z tą ceną zrobić ALE, na inne rzeczy wpisuje wam obligatoryjnie rabat ileś tam procent.

Myślę, że nikt z nas by się nie obraził. A on uratowałby sytuację.

Ale tak jak powiedziałem, to jest angol, nie Żyd, więc tak wyszło.

Taka jest moja opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Wy.

CYC nic sobie z tego nie zrobił pewnie.

I tak bedą u mnie kupować. A że nie Ci, to inni polacy przyjdą i kupią, tylko że indywidualnie. Nie będe miał problemów z wysyłką grupową, więcej zarobie na wysyłce.

 

Tak tylko teraz po 1 powinna pójść taka, a nie inna opinia jak załatwiają sprawy, a po 2 trochę byłoby mi szkoda zysku jakby mi ktoś zamówił kilkanaście zestawów za kilka tyś funtów i potem powiedział SPADAJ, ale dobrze im tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.