Skocz do zawartości

Maszyny polerskie Kestrel (zakupy)


kuflik

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro mam już dostać ostateczne podliczenie od Tima z CYC równocześnie mam już załatwiony dosyć korzystny transport , na pewno korzystniejszy niż ten proponowany z CYC .

 

ok 110euro . aktualnie to dosyć dobra cena na rynku transportowym .

 

prosił bym o potwierdzenie wszystkich zamówień było ich 6 polerek i jeszcze pojedyncze Turzol i ktoś jeszcze ??

 

Proszę o zrobienie Listy

 

 

 

1.Kuflik- DAS-6 Megs Kit

2.Xeper - Das-6 megs kit

3.Globy - DAS-6 Megs Kit

 

itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 514
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1.Kuflik- DAS-6 Megs Kit

2.Xeper - Das-6 megs kit

3.Globy - DAS-6 Megs Kit

4.sander - DAS-6 Megs Kit

5.Ralph - DAS-6 Megs Kit

6. przemas22 - DAS-6 bez zestawu

7. turzol - kosmetyki

8. RudyTygrys - DAS-6 Megs

9.marctwain das-6 megs kit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Kuflik- DAS-6 Megs Kit

2.Xeper - Das-6 megs kit

3.Globy - DAS-6 Megs Kit

4.sander - DAS-6 Megs Kit

5.Ralph - DAS-6 Megs Kit

6. przemas22 - DAS-6 bez zestawu

7. turzol - kosmetyki

8. RudyTygrys - DAS-6 Megs

9.marctwain das-6 megs kit.

10. Malkolm- Das-6 Megs Kit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna osoba zamawiała Menzerne Kit kto to był ??

nie mam pojęcia;p ja na początku coś o manzernie mówiłem, ale widze, że w zamówieniu już dawałem megsa.. sporo osób się zebrało;) to będzie tania wysyłka:DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile polerkom zapewne nie robi róznicy, to M80 + M83 po przemrożeniu będzie nadawalo się chyba tylko do kosza. Co o tym myslicie?

 

Wg mnie nawet jak zamarznie i potem odmarznie to nie powinno się nic dziać.

Przecież np. środki produkowane w jakimś kraju, a transportowane po całym świecie drogą morską (półnoscną częścią globu) podróżują na pewno w temperaturach <0 stopni. Producent doskonale sobie z tego zdaje sprawę więc nie mogą robić czegoś co po przymarznięciu będzie nadawało się do śmietnika, bo doskonale wiedzą, że aby przetransportować to na cały świat to towar się przewala w różnych miejscach i jest w międzyczasie przechowywany w magazynach gdzie są ujemne temperatury itp.

 

Producent skoro nie wypisuje na opakowaniach temperatur przechowywania to znaczy, że jest świadomy, że użytkownik może to np. zostawić na noc w aucie, gdzie temperatura zewnętrzna jest np. -10 stopni.

 

Być może z woskami naturalnymi może być problem, ale z pastami polerskimi i innymi rzeczami wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele produktow (również chemicznych) musi miec zapewnione odpowiednia temperature transportu i przechowywania - jednakowa w ciagu calego roku, niezaleznie od temperatury zewntrznej. Nie wiem jak w przypadku srodkow polerskich - mam nadzieje, ze masz racje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.