Skocz do zawartości

Maszyny polerskie Kestrel (zakupy)


kuflik

Rekomendowane odpowiedzi

Ok , sprawa wygląda następująco :)

 

Nie jest źle ale nie ma też tragicznie ,

 

Tim z Cyc'a nakreślił sprawę w następujący sposób zestawy i polerki dostajemy po starej cenie jak była wyprzedaż czyli 99.95 funtów ale , wysyłka do PL dopiero po 15 grudnia .

 

Jak się na to zaopatrujecie ?

 

Mi to pasuje bo i tak by narazie leżała. Ale rozumie, że mnie tez to dotyczy. Brałem samą polerke stara cena była 60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 514
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hmm, nOx, jeżeli masz zaufanie do tego tam Tima i jesteś pewny, że nas nie wycycka to możemy poczekać. W innym wypadku proponowałbym jednak zakupy w innym sklepie do którego któryś z kolegów podał link.

 

W każdym razie poczekam, w razie problemów, nie sądzę żeby po świętach cena poszła w górę, często nawet po nowym roku są wyprzedaże po jeszcze niższych cenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK fajnie że wszyscy mogą poczekać , zaufania to ja nie mam do nikogo :) ale czasami trzeba założyć że ktoś dotrzyma słowa.

 

Co do przelewów itp bo mam takowe pytania na PW to zróbmy tak jak ja dostane potwierdzenie że 10 się upewnię wtedy podam już dane do przelewu z cała kwotą i zaczynamy zbiórkę pełnej kwoty .

 

Pozdrawiam

Maciej vel nox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już zupełnie zapomniałem, że chce polerkę;p mam nadzieję, że jednak się to wszystko uda!

 

edit:

no to teraz zostaje nam już tylko podlizywanie się cycom.. na i4detail ceny też poleciały w kosmos;/ no ale co zrobić...

Nox załatwi, i będzie super:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najwyższa pora przeprowadzić ponowne molestowanie Cyc.co.uk! Mówili , że po 15 to pewnie dziś dostawe mieli;p wczoraj das6 była out of stock, dziś już nie:) więc chyba można szturmować.

Grzecznie czekam na Noxa:) I nowy rok wszyscy zaczną z polerkami:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by zaplątała wam się jakaś bezpańska polerka (ktoś zamówił a nie odebrał lub coś podobnego) to ja z chęcią się nią zaopiekuje, jak zamawialiście to kasiorki nie miałem a teraz są w końcu jakieś widoki na większą kasę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie "mamy" będzie po starych cenach mam nadzieje że wszystkie osoby które deklarowały kupno dotrzymają słowa . jako że liczymy ile dokładnie i po jakim kursie zakupimy polerki i dogaduje jeszcze sprawę z transportem to jutro już w tym wątki podam kwotę oraz dane do przelewu w Wtorek jak przyjdą wszystkie przelewy to wychodzi do nas paczka czyli jak dobrze pójdzie w czwartek w wigilie będzie to u mnie jak przyjdzie o normalnej porze to jeszcze w wigilie postaram się wysłać wszystkie przesyłki do was :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:ad::ad::ad::ad::ad::ad::ad:

SUPER!!

czekam na dalsze instrukcje! To do końca roku będę miał zabawkę u siebie! szkoda, że nie pod choinkę, no ale trudno.. W imieniu wszystkich kupujących, DZIĘKUJE!

p.s. jak ktoś się wycofa, to malkolm deklarował chęć zakupu jednej sztuki;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.