Skocz do zawartości

Seat Toledo II, 2002 by Justyna


Justyna

Rekomendowane odpowiedzi

ma pytanko odnośnie foteli które wymieniałaś

- są one z Angola?

- jeśli tak to czy zamieniałaś je jakoś miejscami? że sterowania masz po "normalnych stronach"

pytam ponieważ również planuje kupić takie wnętrze

 

nie ;) jest to normalna wersja europejska z jakiejś limitowanej wersji golfa IV.

nie musiałam nic zamieniać miejscami ;) oba fotele sterowane są elektrycznie i oba mają wbudowaną pamięć.

 

Jeśli polujesz na beżowe wnętrze w elektryce z pamięcią to radzę uzbroić się w cierpliwość i szukać tylko europejczyka, bo z anglika jest trochę roboty, aby to działało, w sensie pamięci i bez rzeźby by się nie obyło. Ja swoich szukałam ponad dwa lata ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam szukam i znaleźć nie mogę ;P

 

no niestety, przeważnie wychodziły z silnikiem 2,3 V5, a i tak z beżową skórą było ich naprawdę mało.Łatwiej znaleźć czarną skórę.

Takie konfiguracje częściej występowały za granicą dlatego łatwiej znaleźć anglika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie

wiem że są ale właśnie albo przetarte, albo tak zniszczone że aż patrzeć się nie da ;P

a w niemczech tyle aut stoi nie do kupienia ( na szrocie)

no nic mimo wszystko wielkie dzięki za info ;) jak byście coś mieli sensownego to podeślijcie będę wdzięczny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Z tymi pieniędzmi to bym nie przesadzał. Rok temu też bym nie pomyślał, że będę się podobnie bawił przy dbaniu o auto. Trzeba sobie sukcesywnie gromadzić arsenał. Założę się, że Justyna swoich zasobów nie zgromadziła w jeden miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektóre części/akcesoria do Tolka gromadziłam przez 2-3 lata, aby móc je włożyć i nadal zbieram dalsze, by móc ostatni raz rozebrać Tolka i złożyć na nowo już ze wszystkim czym chce wewnątrz auta :) Problem w tym, że wiązki głównej szukam od 2 lat i nigdzie nie ma. Teraz udało mi się znaleźć jakąś starszą, więc zamówiłam, ale będzie trzeba ją trochę poprzerabiać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
A ja nie rozumiem, jezeli fotele sa identyczne, oba z pelna elektryka i pamiecoa to co to za roznica czy angol czy europejczyk?

 

nie wiem do której wypowiedzi to pytanie,ale moje fotele to limited edition z Golfa i są europejskie. Normalnie różnica europejczyka czy angola jest taka, że tylko fotel kierowcy jest z pamięcią, więc kupując od anglika pamięć miałby fotel pasażera. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje fotele to limited edition z Golfa

 

 

Justyna, nie było takich foteli w Golfie, nie ten wzór szycia ;)

 

Były albo kubły, kubł Recaro i poliftowe kubełki z charakterystycznymi kanciatymi boczkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie rozumiem, jezeli fotele sa identyczne, oba z pelna elektryka i pamiecoa to co to za roznica czy angol czy europejczyk?

 

nie wiem do której wypowiedzi to pytanie,ale moje fotele to limited edition z Golfa i są europejskie. Normalnie różnica europejczyka czy angola jest taka, że tylko fotel kierowcy jest z pamięcią, więc kupując od anglika pamięć miałby fotel pasażera. ;)

Ok wiem ze normalnie tak jest ale jezeli Ty masz w limited obydwa z pamiecia i grzaniem to te limited moze kupowac z angola o to mi chodzilo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.