Skocz do zawartości

IronX i jego odmiany


szymekk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 8 miesięcy temu...
Ma ktoś porówanie Iron-x vs BH Korrosol?? :o Iron mi się kończy i zastanawiam się nad BH, różnica w cenie 6zł, a mamy 1l płynu :D

Korrosol świetnie pachnie jak na tego typu produkt (guma balonowa?). Robi co ma robić nie gorzej niż IronX. Dla mnie obecnie to numer 1 jeśli chodzi o deironizację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam a może ktoś z Was pracował na tym produkcie Ceramic Pro Iron-X zastanawia mnie czy jest znacząca różnica działania względem wyżej opisywanego Car Pro Iron X , bo różnicy w cenie nie da się ukryć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis mylem i woskowalem autko zony i zauwazylem,ze autko w wielu miejscach jest pokryte malymi ledwo widicznymi czarnymi kropkami :o domyslam sie ze to smola lub ta lotna rdza :o Czy wystarczy to wypsikac takim IronX i samo schodzi? Czy trzeba to jakos potem szorowac zeby zeszlo :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Panowie co byście aktualnie wybrali do usuwania zanieczyszczeń metalicznych z powierzchni lakieru wiedząc, że nie będzie to jedno auto raz w miesiącu ;) czyli liczy się skuteczność działania, wydajność i bezpieczeństwo stosowania:

 

1. CarPro IronX 4L

2. Gyeon Q2M Iron

3. 4x 1L Bilt Hamber Karrosol

4. coś innego ?

 

Bardzo mocno zastanawiam się nad BH Karrosol :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KeepeR, miałem 1 i 2 i nie widziałem między nimi różnic i mam jeszcze MONELLO Non-Ferro Iron Remover który nie odbiega od niech jakością więc myślę że może być pod nr 4 jaki coś innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pimps, 1 i 2 też już miałem ;) zainteresował mnie produkt BH bo wychodzi najtaniej a czytałem trochę pozytywnych opinii, chciałbym się jednak utwierdzić w przekonaniu, że spełnia moje wymagania i daje radę ;)

 

MONELLO Non-Ferro Iron Remover z tego co widzę jest chyba tylko w pojemności 500ml co w przeliczeniu wychodzi mało opłacalnie... potrzebuje jakieś 4L minimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do lakieru średnio się nadaje (chyba, że nie liczy się ilość użytego środka) - lepiej, aby taki środek do lakieru miał bardziej płynną konsystencję, gdyż gęstsze środki stosowane na dużej powierzchni są przede wszystkim mało "oszczędne" z uwagi na swoją konsystencję i związaną z tym punktową aplikację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.