Skocz do zawartości

IronX i jego odmiany


szymekk

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się, bo Ironx jest w butli z atomizerem, jest również werjsa IronX paste, IronX soap gel i do tego jeszcze Trix.

Ja osobiście już zgłupiałem i myśle nad działaniem tego wszystkiego, czy to czysty marketing?

 

Może będzie któs na tyle dobroduszny i mnie olśni;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ironx jest najmocniejszy, IronX paste jest słabszy od Ironx i służy jedynie do miejscowego nakładania (oczywiście możesz go rozsmarowywać na powierzchni ale za duzo z tym roboty), Soap Gel jest do mycia auta i jest słabszy od IronX paste (dla mnie ten produkt nie ma racji bytu. Ani nie jest do regularnego stosowania ponieważ narusza LSP ani nie jest killerem, który doczyści karoserię więc tak na serio jest on kolejnym ogniwem łańcucha w rodzinie Ironów, z tym, że akurat to ogniwo jak dla mnie jest kompletnie niepotrzebne). Trix jest mieszanką Ironx-a i preparatu do smoły. takie 2w1.

 

Jeżeli pytasz się który z ww produktów jest najmocniejszy to jest to IronX w butli z atomizerem. Resztę możesz olać z punktu widzenia praktyczności, chyba, że chcesz sprawdzić wszystko to proszę bardzo ale jako, że przerobiłem te produkty to wiem, że na część z nich niepotrzebnie wydałem pieniądze. Soap Gel tak jak napisałem ani nie doczyści ani nie obchodzi się delikatnie z woskiem. Z IronX paste trzeba się nalatać przy poszukiwaniu opiłków na całym aucie jak głupi a Trix, fakt, jest wygodny bo mamy przy jednym psiknięciu coś do usuwania "metalu" i smoły ale nie jest na tyle skuteczny jak zwykły Ironx czy np Pricbort.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się.

Znacie może jakąś ciekawą alternatywę dla Iron X ?

Środek o podobnym działaniu, ale innego producenta i w atrakcyjniejszej cenie ?

Czy może jak narazie Iron X nie ma konkurencji na naszym rynku ?

 

AutoBrite ma taki środek w swojej ofercie. Jeżeli myślisz typowo o felgach to 4Nano Rim Cleaner+ czy też Tenzi Alux :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roomioo, w dziale testy znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie, a tu masz szybki podgląd na podobne środki do Iron X:

 

Tenzi Prix

 

 

AutoBrite Purple Rain

 

 

Porównanie AutoBrite Purple Rain vs. CQuartz IRON.X

 

 

Porównanie Iron.X i Rim Cleaner +

 

 

 

 

 

 

m1chal, spokojnie nadaje się do tego triger 24 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja używam tego, który jest dodawany w sklepie SCS

 

Ja na tym atomizerze już jadę 3cią butle Iron-X'a i nic z nim się złego nie dzieje :D Ogólnie to chyba ciężko o dobrą alternatywę Iron-X'a. Rim Cleaner+ bardzo fajnie się spisywał, ale jakoś iron mnie bardziej przekonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
jestem pod wrażeniem krwawienia
Niestety samo krwawienie to nie wszystko. Liczy się siła działania ,a ona nie idzie w parze z intensywnością krwawienia.
jak go wykończę zakupię Irona , będę miał porównanie.
Zakup Irona i porównaj wtedy kiedy masz Prixa ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja zarzucę ciekawostką - jako że miałem ok 100ml irona i podobną ilość decon gel'a (tego drugiego używałem na mniej odpowiedzialne zabawy) to wpadłem na pomysł ich zmieszania ;] mieszanka działa poprawnie (pomiędzy decon gelem a ironem), ale utrzymuje się na miejscu znacznie dłużej niż czysty ironX, więc zdąży koniec końców zadziałać lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.