Skocz do zawartości

Jakie wiadro do mycia ?


turzol

Rekomendowane odpowiedzi

No to to wiem (i napisałem ;) ). W LM co prawda nie widziałem, ale w Castoramie jak najbardziej. Tyle, że.. z tymi wszystkimi oczojebnymi napisami te wiadra były ohydne.. Nie wiem, czy płacenie dodatkowych 30 zł za brak napisu to już nie przegięcie, ale w sumie.. Wiadra akurat często się nie kupuje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu też pytanie - GG od Shiny Garage jak patrzyłem różni się tym, że jest składane. Poza tym wygląda podobnie. No i jest trochę luzu, jak wchodzi do tego wiadra. Czy to faktycznie w czymś przeszkadza?

chyba w tym chodzi o to żeby własnie wkładka przylega do ścianek wiaderka i żeby woda pomiędzy przegrodami się nie poruszała a tym samym żeby brud z dna wiaderka się nie unosił do góry, ja mam wiaderka z Casto i własnie te regulowane scratch shield, w wiaderku z szamponem siedzi luźno a w wiadrze do płukania jest dopasowane z lekkim oporem tak ze się nie obraca przy płukaniu rękawicy, mi najbardziej zależało na tym żeby wiadro miało podziałkę a reszta napisów to mnie nie obchodzi ale wiadomo co kto woli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten koszyk też kupiłeś w castoramie? Ja ostatnio kupiłem 2 takie (największe) i nie dochodzą do samego dna. Na moim są naklejki z opisem "koszyczek duży". Ty pewnie wziąłeś te mniejsze bo widzę że od ściany wiaderka masz z 1cm luzu, zgadza się?

 

Piotrek ! daj znać czy kupiłeś te wiaderka, a jeśli je już masz to jaka jest średnica na dnie wiaderka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dziś wiaderka przyszły :-) Wystarczyło napisać na Allegro że chce sie transparentne i takie przyszły :-)

nicolas, wieczko dość luźno wchodzi i nie za głęboko wiec do wożenia raczej sie nie nadaje (no chyba że ktoś całą drogę by przciskal wieczko ;-) )

Teddy, średnica na dnie to niecałe 23 cm (ciężko zmierzyć bo dno jest zaokraglone trochę i te wyżłobienia wchodzą też do środka wiadra i powoduje to niewielkie różnice w średnicy wiadra w roznych miejscach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barisa, zmienie to, akurat dziś takie miałem pod ręką :)

 

TomekWRO, koszyczek sztywno siedzi na dnie (po włożeniu do konca jakbym chcial to nie moge nim ruszyć), potem aby go wyciagnac trzeba wlozyc troszke sily.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

szukam gotowego GG do wiaderek z Leroya (15l). Myślicie, że taki uniwersalny będzie dobrym rozwiązaniem?

 

http://showcarshine.pl/1077-scratch-shi ... guard.html

 

Kratka pewnie nie będzie dokładnie przy ściankach wiaderka, więc teoretycznie może tam wchodzić włosie z rękawicy.

 

Macie może jakieś inne typy z gotowych GG? Ewentualnie inne wiaderka z tych marketowych, do których pasują gotowe GG? Czytałem o curverach z tesco, ale nie wiem czy one są zamykane i ponoć nie są przezroczyste :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.