Skocz do zawartości

Lampy HQI


CleanerFreak

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy...

 

60 na metr czyli 300 na 5mb (rolka). Cena za metr to 20 zł. Oczywiście zasilacze też mam. Dobiorę do długości taśmy. Możliwość cięcia taśmy co 5 cm.

 

pozdr Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak mniej więcej (nie mam go pod ręką) wygląda naświetlacz 20W. Piszą nawet, że to jest około 200W ale dla pewności wolę napisać 150W (wiadomo - normy chińskie)

Mógł byś odpalić taką lampę i zrobić zdjęcie ile daje światła ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógł byś odpalić taką lampę i zrobić zdjęcie ile daje światła ?

 

Jasne. Właśnie dostaliśmy 10 W, 20 W i 30 W.

 

pagellg.jpg

 

Trochę słabo widać różnicę pomiędzy 20W i 30W. Na żywo jest widoczna dużo lepiej.

 

page2q.jpg

 

Szczegółowe dane i parametry oraz cena TUTAJ

 

pozdr Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No i poszedłem za trendem i zakupiłem HQI 70W od kolegi bmwsrc.

W porównaniu z halogenem to ciężkie jak diabli, więc trzeba uważac jak się ma typowe marketowe, mało stabilne statywy.

 

Nie wiedziałem ile się spodziewać światła po 70W HQI, ale jednak po przesiadce z 500W halogenu czułem niedosyt, więc wymieniłem na 150W HQI. Nieduża różnica w cenie, ale myślę, że warto dopłacić i się później nie zastanawiać czy przypadkiem nie mogłobyć lepiej :)

 

Taka ciekawostka dla tych co nie mieli stycznośći z oświetleniem HQI, to odłączenie zasilania oznacza przerwę ok. 20 minut :) W tym czasie lampa się po prostu nie włączy i trzeba odczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wydaje mi się że 30W ale wnioskuję to po tych co świecą u nas na hurtowni. Porównywałem je kilka stron wcześniej i 10W to jest jednak mało światła.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć,

 

Aktualny cennik opraw MH.

 

Kompletny zestaw 70 W - 299 zł

 

Kompletny zestaw 150 W - 295 zł (zalecany)

 

W skład zestawu wchodzi:

- oprawa, żarówka, statyw (żółty lub czarny w zależności od dostępności), wtyczka hermetyczna i 6 mb przewodu.

 

 

pozdr ŁUKASZ

Hurtownia Elektryczna EL-BIS

Sprzedaż internetowa

sklepelbis@wp.pl

tel. 327336574

kom. 784-648-043

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Polecam kolegę bmwsrc. Bardzo dobry kontakt, paczka zapakowana pancernie. Wybrałem HQI 150W. Przy pierwszym odpaleniu zrobiłem :shock: i od razu taki uśmiech się pojawił :D

Miałem mały problem ze statywem, ale szybka akcja i po sprawie.

 

Dzięki Łukasz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

z całego tego zestawu słabym punktem jest statyw, szukam właśnie czegoś mocniejszego bo śrubka która trzyma lampę wypadła z całym mocowaniem, coś tam starałem się naprawić ale trzyma się to słabo...jakby ktoś miał sprawdzony mocny statyw to poprosze o linka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.