Skocz do zawartości

Nasze małe Car Spa - czyli pokaż nam swój garaż!


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Maciej WTN napisał:

@antek1987 jak masz rozwiązaną kwestie grzania? 

Ogrzewanie z domu pociągnięte, dołożyłem jeden grzejnik i klima.

 

@KUBA46 oświetlenie lepsze, nie chińczyk a kupione w VisionLighting, Polecam mega jasno 🙂 Nie bylo tanio ale warto.

https://www.facebook.com/producentled/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, dareme89 napisał:

Ja nam chinczyki z alle za 17zl chyba i świecą jak głupie. Na razie mam dwie zamontowane ale docelowo ma być 9.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wiem które. Też je kiedyś kupiłem. Do piwnicy czy zwykłego garażu są powiedzmy ok. Do swoich "robót" szukam czegoś lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A lepsze w Twoim przypadku to co oznacza?:) pytam serio. Światła dają więcej niż 2 jarzeniówki, wystarczy je zamontować zgodnie ze sztuka i świecą tak ze można korektę robić bez halogenu :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dareme89 napisał:

Ja nam chinczyki z alle za 17zl chyba i świecą jak głupie. Na razie mam dwie zamontowane ale docelowo ma być 9.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jaki nr aukcji tych ledow? Tez mysle nad nimi tyle ze wole kupic juz przetestowane 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dareme89 napisał:

wystarczy je zamontować zgodnie ze sztuka


 

Jak można nie ze sztuką zamontować plafon led? 

 

2 godziny temu, dareme89 napisał:

A lepsze w Twoim przypadku to co oznacza?


 

Markowe oświetlenie. Z jasno określonymi parametrami.

Lepiej wykonane. Rozbierałem ten panel no i. No i wiadomo co się dzieje w środku 😉

 

2 godziny temu, dareme89 napisał:

świecą tak ze można korektę robić bez halogenu 🙂


 

Korektę można zrobić. Kwestia tego z jakim skutkiem.

 

Takiego właśnie oświetlenia szukam. Już wysłałem zapytanie o ofertę oświetlenia, które posiada @antek1987. Mam jeszcze kilka ofert polskich/zagranicznych producentów. Jak się zdecyduje napewno pochwalę się efektem.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KUBA46 ja jestem mega zadowolony, rachunki za światło nie skoczyly do góry a w garazu jasno jak na stadionie piłkarskim. Polecam, może nie jest tanio ale 5lat gwarancji i super kontakt. Paczka solidnie zapakowana i łatwy montaż. Jak coś kupisz daj znać  🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo osób montuje ogólnie oświetlenie garażu na boczych ścianach ponad linia dachu auta. 90 procent garażu znajomych jest tak oświetlonych, takie światło jedyne co dobrze oświetla to dach, nic więcej. Z reszta sam mam w garażu 2 wyprowadzenia prądu, obydwa na bocznych ścianach na wysokości ok 1,8m. Nie wiem czemu deweloperzy nigdy nie wyprowadzają tych kabli na suficie np. U mnie lampy są na wysokości ok 80cm i cały bok pięknie oświetlony.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ile realnie kosztuje wykonanie podłogi z żywicy ? Będę miał garaż na swój użytek ale chcę fajnie i na długo urządzić. Powierzchnia duża. Tak z 90m do wymalowania.

Mocno inspirujący wątek. Piękne macie norki 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym macie pomalowane ściany w garażach? Chodzi mi o strefe mokrą czyli tam gdzie są myte auta. Obecnie zastanawiam się nad wyborem farby. Chciałym taką na której nie będą widoczne w przyszłości plamy no i żeby nie wchłaniała wilgoci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko powiem ze mam żywice „ domowej roboty”. Na początku było super, cena wyszła mnie ok 1200zl za 15m2. Niestety ale pod żywice musi być idealnie wylana posadzka, u mnie taka nie była i to był błąd. W nierówności i tak wchodzi syf i trzeba się namęczyć żeby to umyć. W jednym miejscu gdzie stała zagęszczarka tez zszedł kawałek żywicy na powierzchni ok 1cm2. No i tak trzeba pomyśleć o jakimś cokole. Wiec koszt robi się duży. Teraz kupiłem kafle na cały garaz- koszt ok 500zl z klejem i fuga pewnie wyjdzie 600-700 i to już z cokolami z kafli. Podsumowując. Żywica jest super ale taka robiona przez profesjonalna firmę. Natomiast patrząc przez koszt takiej do samodzielnego użycia to pewnie firma weźmie za to 2-3k za taka mała powierzchnie wiec nie wiem czy to się opłaca.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.