Skocz do zawartości

Nasze małe Car Spa - czyli pokaż nam swój garaż!


Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, pablo15005 napisał:

@boT wyjdzie w praniu, bedzie lipa przerzuce w inny garaz a tutaj wrzuce juz cos porzadnego bez januszowania... zdawalem sobie sprawe ze tak moze byc...

Ps. U siebie masz zimna barwe ? Jaka lepsza? Kwestia koloru lakieru tez do barwy...

Mam ciepłe Góra halogeny Coby i neutralne (naturalne) liniowki , a doświetlenie na scangripach zimne i ciepłe Dmatch 2 dwie barwy, oraz  nova 3k, na foto bez scangripow

 

IMG_20190511_235532.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, pablo15005 napisał:

@boT studio... ja jak narazie bede dzialal dla siebie, zarobkowo moze kiedys jakby sie rozkrecilo 😉 bede podbijal na Messenger z pytaniami 😄

Wbijaj poklikamy 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powoli i ja kończę swój garaż. Budynek ma ok. 60m2. Myślę nad jakimś ogrzewaniem i wpadło mi w oczy takie rozwiązanie

https://piecykigazowe.com.pl/nasza-oferta/389-piecyk-gazowydmuchawanagrzewnica-5-kwhdu-dkv5-z-wentylatorem-ogrzewacz.html

Czy ktoś się spotkał może z takim piecykiem ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 23.05.2019 o 16:10, grabek246 napisał:

Ciasny ale własny już stoi. Teraz tylko ocieplenie od wewnątrz, elektryka kilka lamp i bedzie cacy. Wiem że to tylko blaszak ale jak dla mnie i tak rarytas

imageproxy.php?img=&key=404eb689e23ea75d20190511_172434_HDR-1600x800.jpg.1a7f490afd31eebfaac87b343d7938d6.jpg

Tak z ciekawości, jak z wylewką, jaki beton, jaka grubość, ogólnie jak została wykonana 🙂 najlepiej z przybliżonym kosztem 😄

 

u siebie przymierzam się do postawienia blaszaka 4,5*5 i mam krzywą kostkę na podwórku i nie wiem czy wypoziomuje je czy zrobię wylewkę, ale ciekawi mnie czy taka chuda wylewka będzie działać, a kopać mi się nie uśmiecha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, david2888 napisał:

@Fredi88 czekam na zdjęcia tego twojego nowego garazu 😎 co Tam zmontowales 

Jak narazie to zamontowana elektryka i oswietlenie. Nie ma co pokazywać. Priorytetem jest dom bo mieszkam już a pomieszczenia niepokończone. Garaż najwcześniej po zimie pewnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kostek88 napisał:

Tylko te nonamowe ledki z allegro świecą maks rok do półtora i wypalają im się punkty przez co nie świecą całe. Wymieniając np. na philipsy jest duża różnica w świetle.

Nie prowadzę autodetailingu. Garaż to dla mnie garaż a czasem będzie pełnił funkcję miejsca do pracy przy polerowaniu czy woskowaniu. Te lampy nie będą więc używane po 10h dziennie. Zepsują się to wymienię. Swoją drogą gratuluję zdolności jasnowidzenia :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fredi88 akurat kolega wyżej nie musi jasnowidzic. U mnie w jednej lampie tego typu najpierw spaliły się dwie połówki. Tej taśmy ledowej (po przeciwnej stronie od zasilania) później reszta. Także rachunek na potrzeby reklamacji zachowajcie 😉 ja swój wyrzuciłem  😞

Calen Carr Wow GIF by Major League Soccer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co Ci rachunek? Płaciłeś kartą , przelewem lub kupiłeś na aukcji? Jeśli możesz udowodnić że u niego to brałeś , a tylko paragonu nie masz, to reklamujesz  towar przez 24 miesiące i rękojmia musi być uznana .

 

Nie ma znaczenia dla reklamacji ile ta żarówka świeciła , ot nie świeci (lub tylko jedna dioda nie sieci ) więc towar nie spełnia swoich parametrów i należy Ci się nowy lub zwrot kasy , a przypominam iż za wysyłkę towaru wysyłanego na "reklamację z tytułu rękojmi" (nie używamy słowa GWARANCJA !) płaci sprzedawca więc warto przez wysyłką zapytać jaką formą przesyłki ją wysłać (kurier, paczkomat itp) , no i będzie to za razem ostrzeżenie dla sprzedawcy iż "ten klient zna swoje prawa i nie da się oszukać!  🙂

  • Lubię to 1
  • Dziękuję 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.