Skocz do zawartości

Nasze małe Car Spa - czyli pokaż nam swój garaż!


Rekomendowane odpowiedzi

[ref]damian_acc[/ref] - tak, myślę o przenośnych, akumulatorowych halogenach LED. Nie dadzą Ci równomiernego oświetlenia całej powierzchni garażu, jak typowe świetlówki, ale przy już dwóch halogenach akumulatorowych da radę pracować przy lakierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupił zwykle halogeny led 30 czy 50w i się nie bawił w takie lampki.

Jeśli masz 10m do domu to kupujesz 15m kabla peszel i ciągniesz prad do garażu. Potrzebujesz cokolwiek zrobić to sobie załączasz halogen. Bez przeszkód sobie poodkurzasz w samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również ostatnio pomyślałem, że przydałoby się delikatnie odświeżyć garaż.

Plan w głowie skonstruowałem, z piwnicy farby pozbierałem, można się rozwinąć.

 

Tak było przez ostatnie 4 lata...

 

69c9dca298ed4.jpg

 

Tak wyszła moja koncepcja którą sobie skrupulatnie w głowie ułożyłem...

Praktycznie po zakończeniu, spojrzałem na swoją prace i ogarnął mnie smutek.

Ewidentnie myślałem zbyt trzeźwo tworząc tą koncepcję co przekładało się na minimalne koszty i brak fantazji.

 

e6df77f8c1cc2.jpg

 

Taki jest efekt końcowy kiery wlałem trochę więcej alkoholu, dołożyłem odwagi i zainwestowałem pieniędzy!

 

2e8e638da2baa.jpg

 

Pozostało szafki górne przepolerować. No ale jak to bywa w takich przypadkach pewno będę to powtarzał przez kolejne 4 lata.

Generalnie efekt końcowy mnie satysfakcjonuje.

 

:ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]SSN774[/ref]Dokładnie! Teraz już nie ma graciarni w koło i jakoś to wygląda. Zastanawiałem się czy całego sufitu nie pomalować na czarno ale boję się, że przesadzę. W następnym etapie prac na 100% zrobię sufit podwieszany. Co do kompresora to nie ma opcji aby się gotował ponieważ mało z niego korzystam, nie jest zamknięty w szafce ponieważ w środku zamontowałem tylko drzwi aby zasłonić cały ten bałagan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem fronty szafek czy malowałeś? To na blacie to lodówka?

Obstawiam że kupił, ja raczej swoje pomaluje sam, bo cena frontów na wysoki połysk odstrasza. Tak to lodówka, ja chce też sobie tam wstawić małą ale raczej będę kombinował u przedstawiciela jednej z firm na kupno takiej mini, ja 10 piwek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie cena frontów trochę wysoka dlatego pytam bo fajnie to wygląda. Lodówka fajna sprawa. Na piwko chociaż i czasami jakąś chemię ludzie trzymają. U mnie niestety garaż nieograniczony to lodówka długo nie wytrzyma w zimę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]SSN774[/ref], [ref]MirekGTS[/ref], fronty zostały pomalowane w garażu przez kolegę który robił to pierwszy raz :-]

Zostały zmatowione papierem, został nałożony podkład, baza i lakier bezbarwny. Dokładnie tak jak lakieruje się samochody.

Był to nasz debiut w tym temacie (kolega też rozpoczyna przygodę z lakierowaniem) ale muszę stwierdzić, że wyszło całkiem spoko.

Po lewej stronie (szary kolor) jest lodówka, jest to nie zastąpione garażowe wyposażenie w upalne dni. Zdecydowanie polecam każdemu!

Do pełni szczęści wypadałoby górne fronty zmatowić wodnym papierem i pożądnie wypolerować, bo jednak morkę na nich widać... No ale, może kiedyś :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.