Skocz do zawartości

Maksymalny Wet Look


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

Bedzie ciepło to zrobi sie teścik przygotowanie powierzchni YC + VHG , to wszystko przykryte Victorią tudzież innym naturalnym woskiem
Calkiem fajny pomysl. Chociaz minusem jest to, ze trudno bedzie stwierdzic ile do wygladu daje CK a ile Victoria.
Efektu jaki daje wosk nie da się pokazać na zdjęciach,więc tutaj nie ma czym się sugerować.
Niestety jest w tym sporo prawdy, wiele zalezy od zdjecia. Do topicu o natty's wrzocalem zdjecie swojej octy ktora wyszla lepiej niz ta srebrna astra a nie sadze by lakier byl w lepszym stanie niz na srebrnej astrze z topicu Davea ;). Chociaz trzeba przyznac Kubz ze Suzuki wyglada genialnie :good:

W kazdym razie to co mie zacheca to nie zdjecie tylko stwierdzenie Davea, ze Victoria Concours Red to jego zdaniem najlepiej wygladajacym wosk na srebrnym z jakim sie spotkal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Calkiem ladnie, wyciaga "brokat" z lakieru metalicznego. Victoria na pewno dolaczy do kolekcji, z tym, ze znowu zmienila mi sie koncepcja :lol: Teraz jest zestaw clear kote vs werkstat (chociaz ten pewnie nie pasuje do tematu ale zbiera bardzo dobre opine na bialym).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaki wosk polecacie tak aby nadał blasku dla żółtego lakieru?
Prawdziwy blask daje tylko i wyłącznie prawidłowo przeprowadzona korekta!! Żadne mazidła nic tu nie pomogą!.

Jak to kiedyś mówił Przemek(co poniektórzy pamiętają) ,"co z tego ze lukier smaczny jak paczek zakalec"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaki wosk polecacie tak aby nadał blasku dla żółtego lakieru?
Prawdziwy blask daje tylko i wyłącznie prawidłowo przeprowadzona korekta!! Żadne mazidła nic tu nie pomogą!.

Jak to kiedyś mówił Przemek(co poniektórzy pamiętają) ,"co z tego ze lukier smaczny jak paczek zakalec"...

 

Święta racja, tez na początku niemogłem tego przyjąć do wiadomości.. ale to prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

 

Nie będę zakładał nowego tematu bo chodzi mi o ten sam efekt co autorowi tematu a więc do rzeczy, mam już kilka upatrzonych rzeczy i teraz prosiłbym o jakieś rady co jeszcze do tego zestawu dorzucić lub zamienić na coś lepszego

 

 

Zestaw:

-- Glinka bilt hambrer soft

--Meguiar's Ultimate Compound

--Z-8 Grand Finale Spray Seal

-- Dodo Juice Purple haze

 

opony:

Endurance High Gloss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja zapytam. W zeszlym roku rozpoczalem swoja przygode z woskowaniem. Kupilem glinke bilt hamber

Megs UC i wosk megsa Gold Class. Efekt byl bardzo dobry (lakier koloru ciemnoniebieskiego -metalic). Na ten rok zaplanowalem najpierw lakiernika (drobne poprawki po uderzeniach kamieni itp.), nastepnie UC zastosowany przez lakiernika (ja nie mam maszyny polerujacej) a nastepnie... No wlasnie... I tu moje pytanie. Co kupic? Sealant? Jaki? Lepszy wosk? Jaki? Myslalem o Megs #16. Nawet ma niezla cene na alledrogo. No i cos do plastikow i opon bym chcial. Do opon moze megs endurance? Doradzcie cos. :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System duragloss - Bonding Agent (chyba #601) -> #111 jako qd możesz użyć fast clean & shine. Mam, uzywam i jestem zachwycony blaskiem i wetlookiem, jesli nie lubisz wielkiego połysku na karoserii to po kilkunastu godzinach możesz nałożyc na sealant wosk naturalny :)

 

Zdjęcie z dzisiaj (wczoraj samochód umyłem Duragloss #901 i qd FC&S, felgi Sonax extreme opony Turtle Platinium Tyre)):

 

img0015ham.jpg

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie a zapytam tak lakier błękitny metalic teraz pytanie mam odżywkę Megi DC2 jak również PB White diamond. Teraz problem leży z woskiem moje typy to coli 476 ale to chyba tak mało choć pare osób poleciło, PB nattys wax, megi #16 chyba że PB nattys wax red. Który najlepiej dałby wet look z daną odżywką w takim lakierze?

 

13304224.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.