Skocz do zawartości

Gry komputerowe / Konsolowe


DaV

Rekomendowane odpowiedzi

Mafia 3 , fajna ale do czasu . Później robi się monotonna . O grach na konsole mogę dużo powiedzieć bo sporo w nie gram jak czas pozwala , dodatkowo trochę tym handluje ;) . 

Jako wielki fan serii Assasins creed zawiodłem się na ostaniej części . 

Za to bardzo podobała mi się Horizon Zero Dawn. 

Teraz czekam na FarCry i The Last of Us 2 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 minuty temu, Pajko napisał:

Jako wielki fan serii Assasins creed zawiodłem się na ostaniej części . 

Za to bardzo podobała mi się Horizon Zero Dawn. 

Teraz czekam na FarCry i The Last of Us 2

Ostatni assassin jaki mi sie podobal to black potem juz lipa. Horizon bardzo fajna tez czekam na farcry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mafię 3 mimo wszystko polecam, gra jest sztucznie wypchana głupimi misjami, cierpli na wiele problemów technicznych ale fabuła i przerywniki filmowe stoją na bardzo wysokim poziomie. Obecnie jest tania, wersje na ps4 da się dorwać za jakies 70zł, używkę jeszcze taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie warto dopłacać 50% do PS4 Pro względem PS4 slim? Pograłbym w coś i nigdy nie byłem zwolennikiem konsol. Zawsze wolałem PC jednak przez te śmieszne bitkojny ceny kart graficznych są tak windowane, że taniej wchodzi kupić konsle niż dokupić grafikę do obecnego PC...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@Pływak ciezko stwierdzic masz tv 4k ?? Jesli nie to moim zdaniem nie oplaca sie jesli masz to i tak bym wybral slima a za ta kase kupil sobie gry. Jakas roznica w grafice jest ale nie przepaści 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pływak napisał:

Panowie warto dopłacać 50% do PS4 Pro względem PS4 slim? Pograłbym w coś i nigdy nie byłem zwolennikiem konsol. Zawsze wolałem PC jednak przez te śmieszne bitkojny ceny kart graficznych są tak windowane, że taniej wchodzi kupić konsle niż dokupić grafikę do obecnego PC...

Jak masz tv 4k to warto. Ja wybrałem slima bo mam starą bravię i uważam że nie ma sensu płacić więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pływak @Pływak ja przed gwiazdka kupiłem PS4 Slim 500Gb w EuroRtvAgd za 799zl :D. Promocja juz sie skończyła. Dla mnie ta cena to jak za darmo hah. 

Dziś ukończyłem The Last Of Us. Gierka ogień! Polecam każdemu i czekam na 2 z niecierpliwością. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pływak śledź stronkę www.ppe.pl oni tam szybko takie promocje opisują. Fajna stronka z rzetelnymi recenzjami gier itp

Jak ktoś ma jakies gierki co przeszedł a chcialby sie pozbyć to dawajcie znac. Moze cos bym odkupił 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
8 godzin temu, KHOT napisał:

A doszli już do tego jak zrobić więcej niż 30 klatek? :D

Dojść moze doszli ale tego nie zrobia bo ludzie ze starszymi puszkami (fat, slim) by ich na stos rzucili  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, BiałyGTi napisał:

@david2888 na ps4 ? 

Tak na PS4 :)

Według mojej wiedzy i informacji od znajomego co trochę siedzi w świecie gier i konsoli, to PS4 PRO nie opłaca się :) szczególnie jak ktoś ma zwykły tv FULL HD :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps4 pro to nie tylko rozdziałka 4k. Możesz przy 1080p mieć 60fps gdzie na zwykłej ps4 masz 30fps, albo lepsze tekstury, efekty itp. Więc już każdy sam sobie przekalkuluje, czy warto. Jakbym nie miał ps4 to bym kupił Pro ale mam juz w uj czasu to nie ma sensu wymieniać zwykłej na pro. Poza tym te 4k to nie jest 4k tylko upscalowany obraz, mało co jest odpalane w natywnym 4k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, CoolBreeze napisał:

A w World of Warships ktoś się z was bawi?

Grałem w betę, potem odpuściłem. Bardzo szybko mnie nudzi non-stop ten sam schemat gry deathmatch. Grałbym jak porąbany we wszystkie z serii: tanki, samoloty i statki, gdyby miały solidne i długie kampanie dla jednego gracza, chętnie bym kupił wtedy po średniej cenie pudełkowej pc.

Wkurza mnie mocno we wszystkich praktycznie nowych grach prowadzenie za rączkę:

 

Raz że dialogi/scenki fabularne których się nie da pominąć, dwa: qte dla debili ("wciśnij E żeby zabić bossa"), trzy: przytłaczające oskryptowanie każdego najmniejszego elementu gry, itd. Wiem że to się sprzedaje, ale mnie to odrzuca. Zainstalowałem sobie pół roku temu brutal dooma (polecam!!!) i pochłonąłem oba doomy na max trudności w parę dni, a potem jeszcze Q1 i Q2 na dokładkę i bawiłem się jak przy żadnej nowej grze od czasów San Andreas. :happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.