Skocz do zawartości

Jakie opony polecamy?


Rekomendowane odpowiedzi

Ponoć super na morkym ale dość przeciętnie na suchej nawierzchni.

 

Wysłane z SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Uniroyal rain sport 3, ktoś ma? Jaka opinia na temat tych opon?

 

Zgadza się. Mam już drugi komplet w Caddy Maxi i lepszych opon do tego auta nie znajdę. Na mokrym, nawet bardzo mokrym, super bezpiecznie. Na suchym (biorąc pod uwagę jak się jeździ takim kioskiem) bardzo dobrze. Są miękkie (mimo wersji 94XL) więc fajnie działają z drabiniastym zawieszeniem. Jak ktoś jeździ normalnie, bez sportowych - gokartowych aspiracji, to ciężko o lepszą oponę. Na suchym nie zawiodą a na deszczu zdejmują gacie przez głowę.

Jedyny minus - szybko schodzą. Max 40000km spokojniej (aczkolwiek nie powolnej) jazdy i kosz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym miejscu chciałbym przestrzec przed kupowaniem opon na oponeo.pl oraz zastanowić sie nad wyborem opon firmy Bridgestone.

Oponeo dziękuje za fachową obsługę reklamacyjną, 14 dni czekałem aż przyśle kuriera po opony, drugie 14 dni na opinie firmy Bridgestone (opony premium :D )oraz Oponeo że reklamacja zostaje odrzucana gdzie twierdzą że bicie opon jest dopuszczalne, a kierownica trzasła jak szalona znowuż.

3 niezależne wulkanizacje w Krakowie stwierdziły ze opony są śmietnik

Na oponeo uwaga gdyż przysyłają opony expresem a później mają klienta w..... sobie dodajcie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przez internet to polecam opomarket.pl Tanie oponki i szybka dostawa. Z tego co wiem z reklamacją nie ma najmniejszych problemów choć sam nie teklamowałem bo nie miałem czego. Dobre opony kupiłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem je wcześniej u siebie na aucie spisywały się dobrze ale teraz jak mam Michelin Pilot Super Sport to różnica jest gigantyczna :D A do jakiego samochodu tych opon potrzebujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Założyłem moje 8 letnie contiecocontact i po jednym dniu kupiłem nowe gumy. Jakaś masakra, każde ruszenie każdy zakręt pisk jakbym z 200km miał. A tam 1.4 siedzi:) norauto pozamiatalo cenowo- rainex pert 185 65 r15 700 PLN komplecik. Mam nadziej, że ujdzie. A contiecocontact masakra. Mam 5 lat, bieżnik nie ubywa ale też za cholere nie trzymają. A w deszczu to jak ma rolkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.