Skocz do zawartości

Jakie opony polecamy?


Rekomendowane odpowiedzi

bogoz, nie no coś ty. Normalna prawilna guma :) opony z pierwszego zdjecia jezdzily tamta zime i jestem zadowolony. Fajnie sie rozpedzala na takiej kostce. Zuzycia brak mimo lekkich negatywow z tyłu. Teraz te nowe pojdą na tyl i będę mial porownanie jak spadnie snieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna ma w Auris Matador MP 92 SIBIR SNOW jak na tanie opony to są ok tylko, że w tamtym roku prawie nie było śniegu.

 

Swietna ta promocja na allegro, akurat te opony ktore bym ew potrzebowal po wspanialomyslnej obnizce kosztuja tyle co na oponeo. Niech spadaja z takimi pseudo-rabatami ;)

Sprzedawcy ustalają ceny czy allegro? :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używa ktoś Vredesteinów Snowtrack 3 ? Dzisiaj przyszedł mi komplecik i chciałbym zasięgnąć jakiejś obiektywnej opinii.

 

Ubiegły sezon w golfie, nie było powodów do narzekań :)

 

Kupiony był na takim komplecie, ale w tym roku postanowiłem zmienić, ze względu na rok opon i częściowe zużycie przednich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używa ktoś Vredesteinów Snowtrack 3 ? Dzisiaj przyszedł mi komplecik i chciałbym zasięgnąć jakiejś obiektywnej opinii.

ja będę mógł coś powiedzieć po tym sezonie. Zamiana z GoodYear UltraGrip na razie widzę ze na minus bo są głośniejsze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak może odbiegnę od nowych, ale mam możliwość zakupu opon Pirelli Sottozero 215/65/16 z 21 tyg 2011roku przednie maja 6 mm a tylne 7 mm bieżnika, wraz z felgami alu firmy ATT i ile coś takiego można wycenić bo gość chce sprzedać ale nie wie za ile, a ja chce zakupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tanich a nie złych polecam Nexen WINGUARD SPORT mam takie 215/45/R17 w zeszłą zimę całkiem przyjemnie się jeździło mimo, że wiadomo jak to jest z napędem na tył.

Brachol kupił w tym roku Nexeny chciał kupić Sporty ale nie było na miejscu i wziął Snow G też niby sporo pozytywów mają zobaczymy jak się będą sprawdzały z FWD 100KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.