Skocz do zawartości

Jakie opony polecamy?


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, mam takie pytanie: czy samochód Ford Kuga II musi posiadać opony dedykowane dla SUV-A?

Czy dopisek "SUV" na oponie oznacza, że takowa poradzi sobie w terenie czy chodzi o coś innego? Mam na myśli to czy jest dodatkowo wzmacniana itd. Auto będzie jeździło głównie po asfalcie i nie jestem pewien czy można zastosować standardowe opony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, zdrowy_zab napisał:

Nexen nblue eco...ktoś coś? Warto?

Tak,Mam w clio żony i jak za ta cenę warto!

4 minuty temu, Ubotek napisał:

Chyba, że jeszcze coś innego w tym rozmiarze ? Dunlop Sport RT Max 2 ?

 

Ja w podobnym rozmiarze wzielem Vredki ultrac Vorti,tańsze od wymienionych ale jeśli ktoś szuka sportowych opon to wcześniejsze założone Michleny ps3 się chowają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, menior napisał:

Ja w podobnym rozmiarze wzielem Vredki ultrac Vorti,tańsze od wymienionych ale jeśli ktoś szuka sportowych opon to wcześniejsze założone Michleny ps3 się chowają 

Vredki lepsze od PS3? Teraz już są PS4. Jak z twardością Vredków. Przy Goodyear Eagle F1 było miękko, ale tłumaczyłem to sobie dość wysokim profilem 215/45.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pływak może dlatego że w BMW zawieszenie jest dostosowane do twardych opon run-flat i na miękkich michelinach przy dużych prędkościach odczuwa się pewna niestabilnośc,przy vredkach ma się nieprawdopodobne wrażenie przyklejania do asfaltu przy dużych prędkościach,ale za to są mniej konfortowe przy mniejszych ps.nowe Falkeny też rozwazalem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli moja decyzja byla sluszna. Jutro nowa guma. Na zdjeciach wyglada to drastycznie. Na zywo wyglada lepiej... na foto daje wrazenie jakby bylo widac drut... ale nie ma tematu. Upewnilem sie w pierwszej mysli. Dzieki za potwierdzenie mojej mysli.

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony letnie rozmiar 205/55 R16 do 1000zł za komplet. Macie jakiś faworytów w tym przedziale cenowym? Miałem Uniroyal Rainsport 3 fajna opona, super trzyma ale ścianka boczna miękka jak gąbka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DaV napisał:

Opony letnie rozmiar 205/55 R16 do 1000zł za komplet. Macie jakiś faworytów w tym przedziale cenowym? Miałem Uniroyal Rainsport 3 fajna opona, super trzyma ale ścianka boczna miękka jak gąbka. 

Uniroyal RS3 jest znany z miekkiej scianki i dlatego nie bralem go pod uwage do BMW,w tym budzecie widzialem sa Dunlpoy na oponeo(260zl),a taniej jak znajdziesz to bierz Falkeny FK510

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.