Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

[ref]Arkeolowy[/ref],

Mogę tylko powiedzieć, że koncentrat po roztarciu na dłoni pachnie świeżymi cytrusami (z butli tak tego nie czuć) :D

 

[ref=#ff3366]397[/ref],

Nie czekałbym na jakąkolwiek relację z mojej strony. Zanim użyję to pewnie wyjdzie już coś nowego :kox:

Pewnie to to samo co Essence, albo nieznacznie zmienione.

Kupować i testować :good:

 

[ref]booohal[/ref],

Butelka może i fajna jak ktoś ma zamiar wlewać tam mazidła Gyeona :mrgreen:

Ja wlałem CGP i niestety "dzióbek" cieknie.

Mam większą butlę tego typu bez oznaczeń i tam "dzióbek" trzyma szczelnie nawet CGP :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]Qlimaxss[/ref], Allegro 33 zł z wysyłką paczkomatem :good: Świetna , mała , twarde włosie, poręczna :song: Miałem kupić szczotkę z mothersa ale ta mi jakoś sie spodobała i kupiona :D Jak chcesz na priv ci podeślę link :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wyszukiwarkę allegro ;)

Wpisujemy "Muc-Off Detailing Brush" i mamy tylko jedną pozycję z ceną pokrywającą się z tą podaną przez [ref]Gesiu_15[/ref] :good:

[ref]Gesiu_15[/ref], napędziłeś klientów, po Twoim poście poszły już 4 ( w tym jedna moja :kox: )

---

Dzisiaj takie cóś:

20170313_182800.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

698346 Dzisiaj takie cóś:

Gąbka Sonaxa jest spoko ale zawsze wyjmuj j z wiadra i wyciskaj jak najlepiej. To moja pierwsza ''lepsza'' gąbka i jak zostawiłem ją kilka razy w wiadrze to ta wszyta gąbka momentalnie się rozpadła.

Ale jak na budżetowca to nawet auto bardzo dobrze mi się nią myło i jest zdecydowanie delikatniejsza od podobnych marketówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem taką gąbkę tylko marketową, a później gąbkę obszytą mikrofibrą i faktycznie po jakimś czasie z tego wkładu zrobił się "kapeć". Rękawica Nigrina kosztuje śmieszne pieniądze, a na prawdę dobrze się nią myje auto :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.