Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

675337 Dwa auta myte co dwa tygodnie

Chyba nie dam rady tego policzyć - pomoże ktoś?

 

Ale musisz odliczyć wszystkie te tygodnie w których sobota wypada w dni parzyste, oraz te kiedy kąd padania promieni słonecznych powoduje zmiany w prądach morskich na Antylach oraz w Walii, bo wtedy nie da się kajakować, no i siłe grawitacji jak wiemy wpływa ona na zużycie szamponu.

 

Sumując, starczy na minimum jedno mycie, moim zdaniem

 

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]MATI87[/ref], biliśmy się raze o to wiaderko : ) komp odmówił mi posłuszeństwa (a w zasadzie wifi) na sekundy przed końcem aukcji :) a byłem gotowy licytować więcej : ) hehe

Ależ byłem wkurzony, w każdym razie gratulacje : ) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polytop do plastików zew. to ulubiony, ogólnie jego albo Kocha Pss-a używam prywatnie lub jak robimy jakieś auta :) wrażenia jak najbardziej na plus bo jest wydajny, trwały, nie jest tak gęsty jak choćby Koch więc się pracuje przyjemnie nie zależnie od 'typu' plastiku oraz zostawia fajne wykończenie bo nie świecą się plastiki przesadnie tylko naturalny look, jak co to priv ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł czas , żeby się pochwalić swoją skromną kolekcją, jako że jestem dopiero początkujący to przedstawiam mój arsenał.(Od połowy września 2016r zacząłem zakupy i zabawę z detailingiem) Plan na wiosnę kwiecień 2017 : Pełen zestaw do polerowania(maszyna DA, pasty,pady) Pianownica PA ( Tutaj już temat prawie pewny, i w tym tyg powinna być u mnie). Wiaderka z separatorami, Rękawica CarPro, środki do prania tapicerki wraz z odkurzaczem, oraz mam nadzieję liznąć trochę temat powłok kwarcowych. MCBpgv.jpg[/url]

 

Mój biały kruk w arsenale :

PDxrc1.jpg[/url]

 

UMl64L.jpg[/url]

nIGcI5.jpg[/url]

kbWPOM.jpg[/url]

 

PS. Na zdjęciach brakuje jeszcze jednego wafla oraz pianownicy ręcznej Kwazar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.