Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

wosk.jpg

 

kosmetyki.jpg

 

 

I kilkanaście fibr które się akurat prały jak fotki strzelałem. Między innymi Gyeon BOA i Gyeon Silk. Doszedł też pędzelek od ADBL. MAłe buteleczki jako podręczne są bardzo fajne. Trzymam w nich Nielsena do szyb i 2 rodzaje APC (oba od ADBL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

No to chyba pierwszy :D:-]

 

EDgMo3.jpg

 

Jak tylko pogoda pozwoli to zobaczymy co to warte... :kox:

 

Na pewno muszę przyznać, że zapachy są dopracowane. QD kompletnie nie w moim stylu, ale nie przeszkadza. Woń szamponu super, jak będzie tak samo w trakcie mycia to na pewno się z nim polubimy. Iron jak to iron - wali jajem :D Szkoda, że jest tylko kilka produktów tego typu na rynku co nie śmierdzą taką siarkowodorową oczywistością...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie inny typ arsenału. Wszystko albo z promocji, albo ostatnie sztuki. :D

 

p%C5%82yny.jpg

 

- letni Sonax Xtreme - wzięty ostatni w Auchan za 5 zł, normalnie 10, a w Norauto to i 15,

- letnie Autolandy - miałem pięć sztuk, dwie rozdałem, po 3 zł w Kauflandzie, normalnie 7 czy 8,

- zimowy Sonax Xtreme - ostatnia butelka w Auchan, uszkodzony korek, za 8 zł zamiast prawie 14, ubytek 100 ml (a o zniżkę musiałem się upomnieć ;))

- zimowy CarPlan - w Carrefourze przeceniony z 32,49 na 15,99, promocja w Tarnowskich Górach do poniedziałku, płyn mało sprawdzony, ale wg opinii które znalazłem bardzo dobry,

- zimowe Adixole (Organika) - w Castoramie po 6,74, taniej nie występują w przyrodzie.

 

Jeżeli gdzieś znajdę letniego Xtreme'a w podobnych pieniądzach, to nie będę się zastanawiał i Wam radzę to samo. Zaje*isty płyn, jedyny jaki miałem, który naprawdę radzi sobie z owadami i syfem z drzew. Koncentrat Sonaxa jest za drogi, ale za tyle - czemu nie. Na pewno zrobię (nagram) porównanie z Adixolem. CarPlana jeszcze dokupię ze dwie bańki dopóki jest promocja, nawet jak ma być taki se (bo nie przyjmuję, że może być całkiem dziadowski), to to jest fajna cena, na poziomie płynu Prima z Tesco. Adixol raczej za tyle będzie, bo sporo tego mają i nie jest sygnowane "promocja". Jeśli się sprawdzi, to przynajmniej będę miał co kupować w sezonie. W Caście są jeszcze gotowe Adixole Organiki 4l po 14,98, a w Biedrze widziałem Aurę produkcji Organiki (czyli w teorii to samo co Adixol, ale i to myślałem sprawdzić) za 12,99 za 4l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]Michał126[/ref], a jak to jest z tym Adixolem. Patrze na stronę producenta i podają, że na litr koncentratu dajemy 2l wody i zamarza to przy -10. Zeby miec temp. zamarzania -18 trzeba użyć 1:1. To się opłaca? Wychodzi podobnie jak gotowy 4l płyn Adixol.

Tak się zastanawiam co kupić na zimę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]passtartowy[/ref], kupiłem to żeby sporządzić płyn przejściowy właśnie do -10 z dodatkiem koncentratu Autolandu. ;) A jedną butelkę już dolałem do letniego Sonaxa który mam w zbiorniku. Przyjmując temperaturę krzepnięcia cca -20 to się średnio opyla, ale do zastosowań przejściowych zapłacić 6,74 zamiast co najmniej 15-20 za normalny płyn zimowy to jest różnica. :) W listopadzie to wypryskam i wleję Carplana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]Michał126[/ref], Ciekawe, czy ten Carplan wykaże jakiekolwiek właściwości hydrofobowe :o Sam kombinowałem z RainXem dodawanym do zbiorniczka z płynem do spryskiwaczy ale z marnym skutkiem...

Też lubię takie wyprzedaże :)

Netinsa mam do tej pory i jestem z niego bardzo zadowolony, a płaciłem chyba 1,99zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]booohal[/ref], niestety opinii tyle co kot napłakał, także po angielsku. Wyguglałem tylko tyle, że właściwie to on jest produkowany przez firmę Bluecol, należącą tak jak Carplan do koncernu Tetrosyl. Ogólnie występuje także jako koncentrat do -36*C, ale nie u nas, u nas i ten gotowy jest ciężki do dostania. Niemniej wygląda zachęcająco i jeżeli wykaże jakiekolwiek właściwości hydrofobowe, będę bardzo zadowolony. :) Wtopy z zaciekami na lakierze raczej się nie obawiam.

 

Untitled-2.jpg

 

http://bluecol.co.uk/nevonproducts/bluecol-3-in-1-5l/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

671986 niestety opinii tyle co kot napłakał

Właśnie bardziej zależy mi na opinii kogoś z forum ;)

671986 jest produkowany przez firmę Bluecol, należącą tak jak Carplan do koncernu Tetrosyl. Ogólnie występuje także jako koncentrat do -36*C

Dzięki za info :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :D Jakoś tak dostałem natchnienia aby pochwalić się swoim "arsenałem" :lol:

 

Na początek moja ulubiona szafka :kox:

 

20161013_131453.jpgimage hosting over 2mb

 

20161013_131505.jpgimage hosting over 2mb

 

20161013_131622.jpgimage hosting over 2mb

 

20161013_131630.jpgimage hosting over 2mb

 

20161013_131254.jpgimage hosting over 2mb

 

20161013_131302.jpgimage hosting over 2mb

 

20161013_131318.jpgimage hosting over 2mb

 

No i maszynki na koniec ;)

 

20161013_131834.jpgimage hosting over 2mb

 

Oczywiście na fotkach nie ma wszystkiego :lol: Odkurzacz i myjka stoją gdzie indziej a jakaś chemia jest jeszcze w garażu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.