Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Na razie No1 czeka na swoją kolej.

 

Dzisiaj Husaria wskoczyła na służbowe auto. Poszła w większości na Esclate. Maska podzielona. Połowa Esclate, połowa Contour - tak testowo, żeby zobaczyć czy dany cleaner wpłynie na trwałość wosku.

 

A z obu cleanerów jakoś bardziej podpasował mi Contour. Lepiej się wpracowywał, lepiej docierał. I jakby look o 0,987% lepszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greg73, właśnie jak ta nowa Husaria? :o:o

 

Gdybyś gdzieś kiedyś był w Warszawie to weź ją ze sobą i porównamy ze starą :-]

 

Nowa Husaria - bardzo miękka, bardzo tłusta, kolor różowy (zresztą widać na zdjęciu) i pachnie podczas aplikacji jak toaletowa woda różana (ze słoika zapach bardziej chemiczny).

Zrobiłem błąd nie wsadzając jej do lodówki. Miałem problem z nabieraniem na aplikator odpowiedniej ilości wosku i na początku stanowczo za dużo szło na lakier. Po nabraniu wprawy jedno lekkie dociśnięcie aplikatora do wosku i zrobiona połowa maski.

Docieranie - na początku wyawało się że trzeba jechać panel po panelu. Wosk sprawiał takie wrażenie że momentalnie wiąże. Test palca pokazywał że to już. Na próbę zostawiłem jeden panel na 15 min i okazało się że nie ma żadnego problemu z dotarciem. Nie wiem czy można oblecieć całe auto, ale połowę na pewno.

Samo docieranie bezproblemowe.

O looku i poceniu się na razie nie wypowiem, bo kończyłem zabawę jak się już ściemniało więc niewiele o wyglądzie można powiedzieć, a i temperatura spadała więc pewnie pocenia bym nie zaobserwował.

 

Starej Husarii nie miałem więc chętnie wpadnę przy okazji w celach porównawczych :)

 

atvmmz - Mam porównanie do HDC. Ale HDC to HDC jak stwierdził ktoś stronę czy dwie szybciej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.