Skocz do zawartości

Zegarkowe pitolenie:)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

@BiałyGTi wszystko zależy jaką masz gruba rękę jeżeli mniejszą to ja bym celował w takiego 

G-SHOCK Casio Carbon Core Guard GA-2100-1AER

ja od dawna choruje na tego typu g shocka 

GG-1000-1AER 

z tym że trzeba poszukać dobre promocji na niego 😁 

ewentualnie ten jeszcze spoko 

Casio Carbon Core Guard GA-2000S-1AER

 

tak naprawdę to jakiego byś g-shocka nie kupił to że wszystkich będziesz zadowolony 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
4 godziny temu, Streat napisał:

GG-1000-1AER 

z tym że trzeba poszukać dobre promocji na niego 😁 

No ten bardzo fajny 😛 w sumie mam jednego juz gshocka i jestem z niego zadowolony tylko ze czerwony nie do wszytskiego pasuje wiec trzeba kupic nastepny 😛 

Tak sobie orzegladam teraz to w oko wpadl mi tez gx-56BB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
29 minut temu, BiałyGTi napisał:

oko wpadl mi tez gx-56BB

z tego co pamietam to jest to ogromna kostka, serio duze to ja mam duze dłonei a przy moich ten zegarek wydawał sie za duzy 😛 

Ja mam czerwonego i granatowego i jestem z nich bardzo zadowolony 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
38 minut temu, BiałyGTi napisał:

A masz tego gx ??

nie kupiłem bo po przymiarce był zdecydowanie za duzy na moją reke. Zdjecia chyba nie zrobiłem z tego co pamietam ale naprawde duzy to zegarek jest 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Faktycznie jest mega wielki w ... wiec odpuszczam ale z bólem serca bo jest mega i podoba mi sie no ale coż mowi sie trudno 

 

Poszukiwania nadal trwaja i w sumie wpadl Mi w oko GW-7900 ale sam nie wiem. Na razie szukam cos kostki a co bedzie to zobaczymy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie noszę zasadniczo zegarków ale mam i czasem zakładam. I jakbym nosił to pewnie kupiłbym przynajmniej połowę modeli tej firmy bo wzornictwo mają zajebiste.

 

Ten już nowego paska potrzebuje ale długo leżał w szufladzie

 

328597131_IMG_43295662.jpg.2ae5f0be4f892eaea2b20739c9519bb1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Moderator

Znalazłem zegarek który dostałem 22 lata temu na 18tkę 😄

Spolerowałem szkiełko, wsadziłem nową baterię muszę dokupić pasek.

Jak można zidentyfikować model tego zegarka? Timex - pewnie jakiś budżetowy ale wartość sentymentalna. z Tyłu nic nie pisze 🙂

2022-04-29-13-42-32.jpg

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wystarczy tej przerwy od forum.
Czy ktoś użytkuje zegarki Iron Annie? Podoba mi się bardzo ten:
https://minuta.pl/zegarek-meski-iron-annie-classic-ia-5938-3?utm_source=facebook&utm_medium=Facebook_Mobile_Feed&utm_campaign=remarketing_karuzela_14&utm_content=karuzela_250&fbclid=IwAR35Pt1o3Zg-cvUT1t1x515dftWTUokOECkqurmFy-IkFF8ppFCsJivwqzc
Lubię, jak tarcza "szczelnie" wypełnia front zegarka.
Zastrzeżenie, oprócz ceny mam jedno - mineralne szkło. Mam takie w Edifice i jest nie do przyjęcia. Z drugiej strony... to był zegarek za pińcet zeta. Jakieś sugestie?
Znalazłem też ładnego Orienta za nieco ponad tysiąc, ale na zamszowym pasku. Elegancko by mi pasował, tylko czy one faktycznie są takie niepraktyczne? Dużo gorzej się użytkują od skórzanych?

Citizena Ecodrive (akurat na bransolecie, ale nieistotne) ma mój Tata od 2015 i zegarek faktycznie bezobsługowy, a szkło wygląda dalej bardzo dobrze, także polecanko, jednak nic interesującego na pasku dla siebie nie znalazłem. Nie potrzebuję zegarka na teraz, więc budżet zwiększam, ale bez przesady, na AD też musi coś zostać ;D

Wyryte w skale z S20 FE 5G




 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iron Annie, Zeppelin czy Junkers to jeden i ten sam producent Pointtec.

Ta sama dobra jakość w tym przedziale cenowym. Bardzo fajne zegarki w stylu bauhaus czy piloty. Iron Annie powstała by niejako zastąpić Junkersa ponieważ rodzina Junkers im tą nazwę tylko dzierżawiła, z czasem podniosła ceny i sama zechciała robić zegarki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tadam!11de4109eff32d6f40d94bee3564b7c3.jpgf6fcb6fcb3b8f7f236ff5a5cbecc9f08.jpg5d8995862db5cf3dd821f8797aaa0aec.jpge0e59c880c6ee68af51fe6de886dfe5c.jpg1678893182f6ca443d15620bfdc91186.jpg
Z dnia na dzień podoba mi się bardziej, trudno nawet na zdjęciach dobrze to ująć Pasuje mi do paska i do butów, ciekawe jeszcze, czy Lexus ma jakiś fajny brązowy kolor

Wyryte w skale z S20 FE 5G



  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.