Skocz do zawartości

Rain-x


YearOne

Rekomendowane odpowiedzi

Mi przeszkadza, gdy np. nie schowam na noc auta do garażu i rano na bocznych szybach i lusterkach pojawia się rosa. Muszę je przetrzeć, bo inaczej nic nie widzę przy cofaniu.

Czy Rain-X nałożony na lusterka i boczne szyby sprawi, że rosa nie będzie się na nich trzymać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie u mnie jest on genialny ,po 4 miechach dziala super!!

Od dwoch tyg szyby myje ipa i powinno go zmyc a on jest dalej :shock: oczywiscie juz w mniejszym stopniu ale jest!!!

niedlugo bede znow naklada kolejne warstwy,mysle ze u mnie tak trzyma sie po dobrym przygotowaniu szyb ze nawet ipa nie moze go zmyc :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u Was też wycieraczki przeskakują po aplikacji Rain-X? :cry:

Zmień wycieraczki :good:

 

Problem w tym, że wycieraczki są nowe, zmieniłem od razu ramiona wycieraczek + sprężyny również na nowe i problem dalej występuje.

 

Pozostaje tylko zmycie Rain-X'a a dokładniej to spolerowanie. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

West, Czym aplikowałeś? Ja po aplikacji płatkiem kosmetycznym też miałem takie problemy. Spróbowałem zwykłą bawełnianą szmatka i od razu było lepiej. Szmatką moim zdaniem łatwiej jest położyć cienką, równomierną warstwę. Polerowanie później też nie sprawia żadnych problemów (a przy aplikacji płatkiem mi sprawiało)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u Was też wycieraczki przeskakują po aplikacji Rain-X?

 

tez ten sam problem mam u siebie i u dziewczyny jak posmarowalem to dokladnie tez to samo...

 

smarowalem płatkiem kosmetycznym

 

przed aplikacja ani u niej ani u mnie takie problemy nie występowały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez ten sam problem mam u siebie i u dziewczyny jak posmarowalem to dokladnie tez to samo...

 

smarowalem płatkiem kosmetycznym

 

Nakładałem płatkiem kosmetycznym i nie mam tego problemu. Szyba została wcześniej dokładnie doczyszczona/odtłuszczona a powłoka spolerowana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze problem polega w wypolerowaniu. Ja nakladam platkiem, raz cieniej raz grubo ze smaruje i smaruje jak za duzo zaaplikuje ;D ale pozniej zostawiam na troche i spolerowywuje dokladnie i woda ucieka az milo i zadnych problemow z wycieraczkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyba została wcześniej dokładnie doczyszczona/odtłuszczona a powłoka spolerowana?

 

tylko porzadnie umyta szamponem, chcialem przetrzec IPA ale nie mialem czasu

 

no nic bedzie próbować róznych sposobów aplikacji itd ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.