Skocz do zawartości

Rain-x


YearOne

Rekomendowane odpowiedzi

picollo, Coś musiałeś zepsuć przy aplikacji, albo nie przygotowaleś szyby. U mnie RainX nakładany równo miesiąc temu, nadal przy ok 60km/h krople uciekają. Może nie tak jak na świeżym, ale na trasie bez wycieraczek na luzie.

Przyłożyć się do aplikacji, podgrzać lekko szybę, dać mu poleżeć, spolerować i nie katować płynem i wycieraczkami przez pierwszą dobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie najlepszy efekt i najtrwalszy dostałem po takiej aplikacji:

- szyba wyczyszczona CGP

-1 warstawa RainX,

-2 warstwa RainX na niewypolerowaną pierwszą warstwę,

- na niewypolerowaną drugą warstwę lekko atomizerem czystą wodę , i wypolerować,

 

Po ponad miesiącu trzyma się jak nowa, mycie glass cleanerami nie zniszczyło efektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, może mój płyn do spryskiwaczy 'zjada' NW ?

 

Myślę, że szyba była czysta i dobrze przygotowana, nakładałem płatkami kosmetycznymi i po aplikacji były czyste jak nowe.

 

Wcześniej kilka razy nakładem NW w toyocie yaris i z efektu byłem na prawdę zadowolony i długo mi trzymała. Teraz kładem na szybie vw caddy i sie trochę zawiodłem, szyba dosyć spora, dużo machania a efekt mizerny.

 

następnym razem spróbuję sposób embargo, może będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie będzie mijać za niedługo miesiąc od aplikacji i powiem Wam że jest powyżej oczekiwań. Kropelkowanie występuje nadal i to dosyć porządne, woda spływa z szyby idealnie po przekroczeniu 60siątki ;)

 

A robiłem to tak:

- najpierw szyby wyczyszczone Clinem

- nałożenie R-X przy pomocy bardzo mięciutkiej gąbeczki - zaaplkikowane dość grubo, nie ma co żałować środka

- po wyschnięciu wypolerowane MF i trzyma się do dzisiaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nałożyłem RainXa na połowę szyby w garażu. Po 2 tygodnaich (ostatnio często padało) już z daleko można poznac, która połowa była zabezpieczona a które nie. Ta z RainXem pokryta jest takimi malutkimi, delikatnymi plamkami po kropelkach (mało ich jest) a druga części ma wyraźnie duże plamy po deszczu. Troszkę sobie tym testem dodatkowej roboty narobiłem. Żona jest zachwycona, teraz będę aplikował na okna w domu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa dni temu , po umyciu autolandem, nałożyłem rainx, poczekałem aż wyschnie i wypolerowałem. Dzisiaj ładnie padało rano, przy 60km/h powoli kropelki zaczęły uciekać

A Rainx zakupiłem w Tesco za 24zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Dzisiaj w realu wsrod plakow, sonaxow i innych wypatrzylem:

 

UCZYMY SIĘ WKLEJAĆ MNIEJSZE ZDJĘCIA :)

 

Czy ktos ma "oryginal" i może mi powiedzieć czy to nie jakas podroba ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Domel w Kato na ceglanej(tam gdzie byl tez Mr cleaner) masz Sonaxa, a to jest własnie Parys i tam rain jest ponizej 20 zl :) Jakbys chcial zakupic a nie mial po drodze daj znac moge Ci kupic i powiezc na osiedle :D

 

super. dam ci znac:) i najwyzej podjade do Ciebie na rowerku :)

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
czy to nie jakas podroba ?

 

Nie, znana firma Parys "przykleiła" się do dystrybucji i cena "musiała" spaść...prawo rynku :D;)

 

ciekawe czy to spotka i inne produkty ;)

Pamietam jeszcze posty gdzie sprowadzano rain-x w grupowych zakupach z Anglii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.