Skocz do zawartości

pianownica za... 18PLN :)


uki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 521
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

teraz mam problem ze zdjęciem żołtej końcowki, bo ta cześć która jest w srodku kręci się razem z tą która jest na zewnątrz i nie wiem jak to odkręcic :dontknow:

 

wszystkie dysze są wciskane w ten tzw. adapter (a dopiero adapter z dyszą nakręca się na opryskiwacz).

Jeśli masz na myśli dyszę żółtą to trzeba ją zwyczajnie wypchnąć.

 

Przy samym opryskiwaczu nie ma nic do grzebania, poza wypaleniem dziurki w rurce.

Wszystko co należy "dołożyć" aby pianował mieści się w tym adapterze. Czyli dysza, filce, uszczelka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zmodyfikowałem swojego marolexa według wskazówek z forum:)

 

efekt niezły :), super byłby z podkładkami od Glorii ale koszt przeróbki wzrasta a od czego są zmywaki kuchenne ;)

 

dodałem dwie podkładki wykonane z gąbki kuchennej, trzy się nie mieszczą

 

otwory wypaliłem dwa ale ostatecznie jeden zakleiłem ponieważ efekt z jednym ale większym w moim przypadki jest lepszy

 

Modyfikacja jest o niebo lepsza niż poprzednia którą miałem - marolex i końcówka pianująca od kwazara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeje troche temat bo cos przycichlo :-]

Ma ktos moze pomysl co zrobic zeby piana byla bardziej jednolita .

Opryskiwacz Marolex Industry 12

 

i tak wygląda już dobrze, wydaję mi się że trzeba więcej powietrza bo za dużo środka idzie i dlatego trochę spływa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maya, moze slabo to widac ale w malym Marorexie nie mialem problemu z utrzymaniem jednolitej mieszaniny a tu na przemian lecial plyn albo bardzo besta piana.

Dalem wezsza rurke doprowadzajaca i kombinowalem z otworkami az mi wyszlo cos takiego jak na filmiku.

Niestety efekt mnie nie zadowala a skonczyly mi sie pomysly :dontknow: ....na razie .

Ciesze sie ze dzialaja male marolexy :) Postaram sie zeby i ten dzialal podobnie jak FM50 :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś wkłada filce z glorii to też mu się pierwszy tak wciska w tą końcówkę herbicydową? Bo zrobiłem roztwór ok. 500ml wody + 17-18ml VP ph neutral i 2filce leci przyzwoicie, a przy 3 nie ma siły wypchnąć :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś wkłada filce z glorii to też mu się pierwszy tak wciska w tą końcówkę herbicydową?

Niestety :( , moje filce po tych wszystkich eksperymentach wygladaja na "umeczone" ale i tak robia swoje.

Duzym ulatwieniem przy skecaniu koncowki jest ulozenie filcow na opryskiwaczu(w poziomie) i nakrecenie reszty od gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wypociny.

Sorry za jakość, ale można powiedzieć, że film nagrywany był słoikiem po dżemie :)

 

Bohaterem jest Marolex Master 2000, dysza herbicydowa niebieska, 3 filce z filcowej wkładki do butów, piano to jakiś marketowy no-name.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.