Skocz do zawartości

pianownica za... 18PLN :)


uki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 521
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Instrukcja powinna sie sprawdzac z kazdym opryskiwaczem jesli uda Ci sie wymieszac plyn z powietrzem i bedzie miejsce na filce.

Mozesz miec problem kiedy rurka bedzie miala inny diametr lub dlugosc i zacznie sie kombinowanie z iloscia otworkow i ich umiejscowieniem.

 

Problemem w moim przypadku nie jest kupno adapteru i tej dyszy. Bardziej mnie zastanawia ta dziurka wytopiona. Póki co tego nie rozkminiam :o Muszę zobaczyć jak to u mnie wygląda i w razie problemu będę dalej tutaj pytał.

 

edit

 

Czy możecie mi zedytować zdjęcie i zaznaczyć miejsce w którym muszę zrobić tę dodatkową dziurkę?

http://imageshack.us/photo/my-images/811/1008310.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz na spokojnie przejrzałem temat i już chyba wiem co i jak. Jedyna moja uwaga to żeby na podanych na str9 zdjęciach zmienić jedno w którym jest pokazane to nacięcie w rurce doprowadzającej powietrze ( ja dopiero przed chwilą zorientowałem się o co tam chodzi:)) Może zaznaczyć to czerwoną kropką..... :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tasaq, wygnij rurkę i natnij ;) ma być dziura zasysająca "tlen" i tyle...

 

tylko z wypalonymi dziurkami

 

Szkoda wypalać.... w tym mocowaniu jest dostęp "tlenu" :|

Ja mam mocowanie bo mam Glorie FM

A sa tacy ktorzy jej nie maja i najlepiej to dziala kiedy dziurka jest wypalona i ilosc powierza jaka dostaje sie do rurki jest stala ;)

dscf8317.jpg

SJake Zobacz jak wygladaja spryskiwacze Glorii i Kwazara :-]

Moze miedzy innymi ich wyrobami tez sa tak duze podobienstwa

Podobno zbiorniki pasuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.ehh to się chyba nigdy nie skończy

To choroba a objawow bedzie przybywac :)

Jesli mam racje ze Kwazar i Gloria sa bardzo podobne ;) to w Glorii Hobby musialem zrobic dwa otworki tzn rurke przepalic na wylot

Ale zacznij od jednej i sam zobaczasz

... cyrklem

Szpilka ...nie sluchaj sabotazysty :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK trochę potestowałem. Dziurka zrobiona, jednak problemem jest w tej chwili to, że przy każdorazowej próbie wytworzenia ciśnienia opryskiwacz wypuszcza pianę. Co prawda nie mam w tej chwili jeszcze końcówki herbicydowej,filców itd. ale wydaję mi się, że taka sytuacja nie powinna mieć miejsca.Wyprowadźcie mnie z błędu. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.