Skocz do zawartości

Opis prania tapicerki


kanar

Rekomendowane odpowiedzi

Czy macie jakies sprawdzone srodki np. Kärchera badz jeszcze innych dostepnych w DE, bo niestety z racji tego ze mieszkam, gdzie mieszkam, Chemspec i inne polecane firmy w tym watku sa raczej niedostepne, moglbym sciagac z Wysp, ale nie usmiecha mi sie jakos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy od podsufitki, ja u siebie normalnie odsysałem odkurzaczem ale w niektórych autach lubi sie odklejać. Jak się boisz to zamiast odsysać wycieraj delikatnie najpierw wilgotną a potem sucha fibrą. Dobrze jest też na podsufitke natryskiwac srodek ręcznie a nie odkurzaczem - łatwiej kontrolujesz ilośc płynu i mniejsze ryzyko przemoczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko kumpel chce mi dać auto do prania i problem polega na tym że na przednim fotelu pasażera ma plamę po wymiocinach dwa lata temu dał auto wyprać jakiemuś gościowi i plama dalej została (potrzeba do tego jakiś odplamiacz) i na tylnej kanapie wychodzą mu białe plamy ale to chyba z winy złego płukania pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu tego watku jedna rzecz nie daje mi spokoju, czesc uzytkowników opisuje proces prania w ten sposób że jak uzywamy b.dobrego

prespraya to proces płukania wystarczy zwykła wodą. Na dodatek czesto pojawia sie opinia ze np. po rm760 pozostaje biały osad, czy mozna przyjac

ze jak zastosujemy jakis podstawowy prespray ( nie mówie tu o pr101 czy enz all) to wtedy warto podziałac ekstraktorem ? uzywajac np. pr101 po co

podnosic ryzyko powstania białych plam i stosowac np ex850 jezeli plamy znikaja juz na poczatku prania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie szybkie pytanie. mam okazje za fajną kasę kupić "ZELMER Quattro Wodnik 616.6EU" - http://www.satysfakcja.pl/p/125711-odku ... zarny.html

 

czy zda on egzamin do wyprania dywanu i kilku tapicerek z bardzo dobrym efektem czy szkoda kasy na to? PreSpray i środek do ekstrakcji natryskiwałbym opryskiwaczami (środki tenziego wybrałbym chyba) - mam też oddzielnie dużą parownicę ale z tego co zrozumiałem czytając opis nie będzie konieczna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja posiadam Zelmera Wodnik Trio duo 519 tak samo wygląda bebechy pewnie te same tylko ja mam go już dobre 20 lat. Nie polecam, do odkurzania może być, ma mały pojemnik na brudną wodę chyba ok 1,5l lub 2l i na wodę z detergentem-3,5l głośność -80decybeli, u mnie dysza nie tryska równomiernie. Już lepszy jest Hyundai a polowe tańszy 1tyś to gruba przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po kupnie auta piorę fotele tak rozbieram je, wrzucam żeby się pomoczyły, a następnie piorę ręcznie w wannie następnie susze i są czyste. Później staram się na bieżąco odkurzać wnętrze i nie dopuścić by brud wbił się w materiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie... kończy mi się VP Classic Carpet Cleaner... zamawiać jeszcze raz czy skusić się na Pre-Spray Pro oraz Textile Rinse od ADBL ?

 

Za VP przemawia cena... 90 zł za 5 litrów koncentratu... I nie wiem czy warto dokładać do ADBL...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.