Skocz do zawartości

Gość

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, marcineke napisał(a):

@DZIADZIA piszesz o Swag koncentrat Leather Cleaner?

Właśnie wczoraj czyściłem nim czarne skóry, 1:10, siła czyszczenia bardzo dobra, zapach słaby , mocno wodnisty.Czysci bardzo dobrze.Na przednim fotelu wlałem do pianowniczki Auto Graph Leather Cleaner i robi to samo co Swag tylko bardzo przyjemnie pachnie i piana gęstsza.W sumie Swag jest ok ale jak skończę butelkę 0,5l czyli 5l gotowego płynu więcej nie kupię.

A tak przy okazji kupiłem Swag Leather Cleaner i kladlem go 2x na czarnych skórach, świetnie się rozprowadza, szybko wchłania, pozostawia fajną matową powierzchnię i smug nie zauważyłem o których mówiłeś....wczoraj nałożyłem 2 warstwy i fajnie wygląda....

Za to dziś położyłem na to warstwę Swag Leather Wax i.....sam nie wiem ....skóry błyszczące , aplikacja tragedia, docieranie tragedia...efekt ....za bardzo się świecą jak dla mnie za to są mocno czarne, jakby mocno przyciemnione.

Nie wspomnę że po tych zabiegach skóra jędrna i super w dotyku 

IMG_20240202_173437.jpg

IMG_20240202_173638.jpg

IMG_20240202_205400.jpg

IMG_20240203_090204.jpg

IMG_20240203_090435.jpg

IMG_20240203_115438.jpg

IMG_20240203_120432.jpg

Ten zestaw

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć. Połskóra będzie ZAWSZE plastikiem? Znajomy twierdzi, że przy "mieszanych" siedzeniach producenci nie używają skóry naturalnej, przynajmniej np. w bmw.
Pacjent E60, konkretnie mówiąc.

Wyryte w skale z S20 FE 5G



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.