Skocz do zawartości

Booski Rinseless Wash Sponge


ShiningCar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
1 minutę temu, BiałyGTi napisał:

@Domel masz to ?? 

Zamówiłem 😉

BTW. @ShiningCar nie obraźcie się ale wasza strona jest fatalna. Czasem server odrzuca połączenia, podstrony na stronie ładują się dłużej, a płatność trzeba robić ręcznie logując się na stronkę banku. Asortyment macie super - ale chyba czas na zmianę i odświeżenie portalu sklepowego 😉
pzdr i oczekuję na przesyłkę 🙂

  • Okay 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ShiningCar napisał:

@Domel, nikt się nie obraża, dzięki za wyrażenie opinii! (sprawa jest w toku) 🙂

@Tomas22, tak mamy przedłużki do rotacji, te mini do trybu Rupes Ibrid również 😉

Nie mogłem sie powstrzymać i też zamówiłem ten złoty dressing nr. 27397, przy okazji i tak kończyło mi sie zabezpieczenie do mojego dachu cabrio 😉
Mi strona działa zawsze dobrze, jednak jej przejrzystość i design jest JAK DLA MNIE trąci ostatnim wiekiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

3D Car Care Polishing System AAT 501 (Cutting) | AAT 502 (Finishing)

Specjalna oferta dedykowana dla użytkowników forum!
System polerski 3D Car Care AAT to dwu krokowy (AAT 501 | AAT 502), najwyższej jakości system polerski, który doskonale radzi sobie w pracy w połączeniu z maszynami rotacyjnymi oraz Dual Action (wełna,mikrofibra, pady piankowe).
AAT501 prezentuje wysoką moc cięcia (również na twardych lakierach!) oraz niesamowitą wydajność, AAT502 eliminuje wszelkie pozostałości i wykańcza powierzchnię na wysoki połysk!
Pasty są przyjazne w pracy i łatwe w dotarciu.
Oferta specjalna na zakup AAT501 | AAT502 w opakowaniach 946ml - 299zł!

9be4e93b4764.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=FU6dyLs1lgE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ShiningCar napisał:

@Tomas22, chciałbym jak najszybciej, bo zapytania o ten produkt się mnożą.. 🙂

Jak tylko poznam konkretną datę od razu się nią podzielę. Do tego czasu polecam 3D HD SPEED, też ma coś w sobie 🤩

HD speeda mam już prawie pół roku ! Niesamowity produkt. 👌 Cieszy mnie dostępność w naszym kraju. Jeszcze tylko pinnacle I Black Fire I można umierać 😁

Do tego dodam że 3d ma dosyć ciekawe akcesoria. Aplikatory kwadratowe są przemega 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkeolowy, SPEED to świetna pasta, raz, usuwa a dwa mało co wypełnia ;-)

Testowaliśmy też najnowszy produkt ONE, który jest nieco mocniejszy jak SPEED (ale nie ma wosku) i w którym pracę prowadzisz głównie zmieniając pady (od futra do finishingu) - BOMBA! 

@Tomas22 👍

Coś na tym filmiku widać..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gardor całościowo zrobiłem dwa autka speedem i zawsze coś kładłem na wierzch 😉 czym by była zabawa maszyna nie zakończona smarowaniem 😉

Ogólnie dedykowanym woskiem jest HD "Poxy" którego mam ale zawsze zapomnę zabrać z domu więc się nie wypowiem 😉

Trwałość też się nie wypowiem bo autka jeśli do mnie wrócą to po pół roku... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD Speed - bardzo fajny AIO, a w parze z Poxy - dają trwałe zabezpieczenie. Trwałości samego Speed'a nie testowałem, ale pewnie jest tak, jak napisał @ktm950 . Na razie, wraz z AW Enigma AIO - czołówka AIO z dostępnych na naszym rynku i sprawdzonych przeze mnie tego typu produktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Akurat sprawiłem sobie AIO od angelwax i jako „samodzielne” zabezpieczenie wytrzymał krócej niż SSW. Testowane na  lakierze samochodu moich rodziców. Myśle używać do aio enigma dedykowanego enigma qed lub wosku enigma. Wtedy myśle a nawet jestem pewny ze wytrzyma więcej.

 

Ogólnie można powiedzieć ze AIO jako samodzielne zabezpieczenie nie urywa. To może lepiej zrobić zwykła pasta szybki przejazd i zabezpieczyć woskiem? Skoro i tak jeśli chcemy żeby dłużej wytrzymało to trzeba czymś przykryć to AIO.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPEED nie ma w sobie jakiejś wyjątkowej mocy w kwestii ochrony (w naszym klimacie jeśli wytrzyma do m-ca czas to i tak można powiedzieć bdb wynik), ale usuwanie/moc, poziom wykończenia i fakt, że praktycznie wcale nie wypełnia, pokazują zdecydowanie dobre oblicze tego produktu 👌

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gardor 

Niby ma to jakiś tam sens ze zwykłą pasta ale:

Chemikiem nie jestem ale wrażenie mam że AIO ma takie 3 kroki działania, co się da WYTNIJ co się nie da wyciąć WYPELNIJ i jakoś tam zabezpiecz 😉

Co do pasty myślę że może ona działać nie wypelniajaco ale tylko "zapychające"

Niby to samo a jednak delikatna różnica jest co może mieć wplyw na trwałość nie tyle efektu co samego zabiegu 😉

Taka tylko rozkminka niczym nie podparta

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.