Skocz do zawartości

Coś do kokpitu


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko muszę sobie kupić jakieś porządne APC bo ostatnio kupiłem jakieś NoName, rozlewane i nie byłem zadowolony.

 

EDIT

W zasadzie to ten UP mi się już kończy, zostało mi go dosłownie na dwie aplikacje. Możecie polecić coś dobrego, koniecznie matowego bo nie cierpię jak mi się tapicerka błyszczy jak psu j**ca no i coś o przyjemnym zapachu bo ten UP nie pachnie zbyt fajnie :). Tu widzę sporo różnych środków wymienionych ale nie za bardzo wiem którym spełniał by te moje wymagania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co lepiej spisze się do plastików audi? chodzi mi o a6 c5

 

myśle czy wybrać NL lub CG natural dressing - bardziej mi się widzi CG który chyba bardziej sciemni kolor plastików ?

 

Nielsen finesse jest ok ale już mi się znudził :oops:

 

 

Wydaje mi się że PB NL i CG Natural Shine Matt Dressing to podejrzanie podobne produkty ;)

 

CG jest bardziej gęsty i odrobinę ładniej pachnie, wydaje się bardziej skoncetrowany. Efekty są właściwie identyczne, wydajność PB NL dam 9/10 a CG NSMD 10/10 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mieliście rację. Chyba jednak przyczyną tych plam były poprzednie warstwy UP. Wczoraj po południu wszystko porządnie umyłem APC i naniosłem UP. Dziś sprawdzałem jak to wygląda i jest całkiem ok. Po dotknięciu nie zostają już plamy a na pewno nie takie jak poprzednio. Może jakiś minimalny ślad po dotknięciu ale zdecydowanie lepiej nic przedtem.

 

Z tym że UP już mi się praktycznie skończył, nawet nie wiem czy na raz mi go styknie. Polecicie coś lepszego? Koniecznie mat i żeby nie było po nim plam na czarnym plastiku. Jedyny efekt jaki chcę uzyskać to przywrócenie oryginalnego blasku/wyglądu kokpitu, żadne nabłyszczanie, natłuszczanie, nic z tych rzeczy. Do tej pory stosowałem tylko UP więc nie mam doświadczenia z innymi specyfikami.

 

Tak tu piszecie o tym PB NL, że ładne efekty daje i że fajnie pachnie że może go przetestuję tylko możecie powiedzieć czy to PB NL to jakiś skrót bo niestety nie mogę pod tym hasłem tego kosmetyku nigdzie znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mieliście rację. Chyba jednak przyczyną tych plam były poprzednie warstwy UP. Wczoraj po południu wszystko porządnie umyłem APC i naniosłem UP. Dziś sprawdzałem jak to wygląda i jest całkiem ok.

 

no i super :good:

Jak chcesz to PB NL moge Ci dac na sprobowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet PB NL ktory najgorszy nie jest jest dla mnie za blyszczacy

 

No trochę jest a w jakimś aucie z twardymi plastikami najbardziej ale można to zniwelować przecierając MF. Ja przesiadłem się teraz na Meguiars Natural Shine i w porównaniu do PB NL'a jest zupełnie matowy. (chociaz NL mam i czasami używam w niektórych miejscach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy mat ma chyba SV Protection :)

 

no ponoc tak... dzinkins a czy mozesz zrobic porownanie sonaxa z Protection Mattem?

Chociaz kawalek na drzwiach. Albo po prostu napisz jak to wychodzi bo znajac zycie to juz je porownywales - ja tam fociakow nie potrzebuje, bo u mnie slowo drozsze pieniedzy ;-)

 

[ Dodano: 25 Maj 2012, 12:15 ]

Ja przesiadłem się teraz na Meguiars Natural Shine i w porównaniu do PB NL'a jest zupełnie matowy

 

ja jakos za Megsem tak "calosciowo" nie przepadam. Nie zebym mowil ze to zla firma i zle produkty, ale tak "ideologicznie" jestem na nie :lol:

Butow np. Nike'a czy Pumy tez nie lubie i nie kupie ale Adidasy juz tak i tak z wieloma rzeczami - z wiekiem czlowiek dziwaczeje :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CCC .... ;)

a to ze cena "dobra" i pojemnosc duza to nie przypadkiem jasny sygnal ze wydajnosc bedzie do d...?

 

ja osobiscie akurat kryterium poj/cena bym sie nie sugerowal bo ono jest bardzo mylace

 

 

Osobiście mam innych faworytów, ale Finesse jest akurat lubiany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CCC .... ;)

a to ze cena "dobra" i pojemnosc duza to nie przypadkiem jasny sygnal ze wydajnosc bedzie do d...?

 

ja osobiscie akurat kryterium poj/cena bym sie nie sugerowal bo ono jest bardzo mylace

 

 

Osobiście mam innych faworytów, ale Finesse jest akurat lubiany :)

 

Tomek ja nie "pije" do finessa tylko tak ogolnie "mowie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CCC .... ;)

a to ze cena "dobra" i pojemnosc duza to nie przypadkiem jasny sygnal ze wydajnosc bedzie do d...?

 

ja osobiscie akurat kryterium poj/cena bym sie nie sugerowal bo ono jest bardzo mylace

 

 

Osobiście mam innych faworytów, ale Finesse jest akurat lubiany :)

 

Tomek ja nie "pije" do finessa tylko tak ogolnie "mowie"

 

 

Masz dużo racji !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy nie lubie blyszczacego kokpitu.Lubie mat lub polmat.Co byscie polecili?Chcialbym aby tez troche ozywilo kolor.

 

[ Komentarz dodany przez: rychu: 5 Czerwiec 2012, 16:11 ]

Chyba widzisz, że wątek ma 30 stron - przeczytaj chociaż kilka to się wszystkiego dowiesz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.