Jump to content

STEFANO

Użytkownik
 • Content Count

  77
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About STEFANO

Informacje

 • Imię
  Stefan
 • Auto
  audi S8
 • Lokalizacja
  Wroclaw

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Były takie kartonowe zestawy testerów dostępne swego czasu. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 2. Robił. Twarde (jeżeli można tak potraktować mały z zestawu) i płynne... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 3. Jako stały klient chętnie przybędę aby podrążyć bezbarwnik i namleczkować.... [emoji1] Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
 4. Obie opcje mnie interesują. Wcześniej bawiłem sie renowacją bez sprężarki. Dzięki za odp.
 5. Ok. Odpowiem sobie sam w połowie... Black dye wyjechał dziś na dachu na deszcz. Delikatna różnica na dachu po aplikacji jeżeli chodzi o poprawę koloru ( trzeba jednak przyznać iż dach był w bdb stanie). Własciwosci hydrofobowych brak. Typowy barwnik. Druga cześć pytania podbijam: jakie stężenia przyjmujcie przy szamponach zymola?
 6. W temacie przyciemniania: dziś zrobiłem sonnenland'a black dye'em. Jutro wyjadę na deszcz i zobaczę czy ma jakieś właściwości hydrofobowe... I tu pytanie: robił ktoś taka akcje? Czymś zabezpieczaliscie taki dach po aplikacji bd? I następne: jakie stosujecie stężenia Z clear i auto wash?
 7. Eryczek jeszcze raz dziękuję za fatygę.
 8. Eryczek dziękuję za odp. Dasz radę zrobić foto jak to w środku wygląda z towarem? Jeszcze raz dzięki
 9. Czy: http://sklep.swissvax-detailing.pl/inde ... r-bag.html Mały cooler bag (przegródki) zmieszczą duży wosk zymola? Dzięki za odp.
 10. Mój kwazar wytrzymał już dużo, sporo dziwnych mocnych mieszanek, nabijania bardzo dużym ciśnieniem, pianowania mocnymi roztworami. Upadki... Jest nie do zajechania. Nie mam marolexa ale jakość lepsza niż w glorii.
 11. Wiele razy był podnoszony tu na forum argument, że do glorii są dostępne części a do epoci nie; i co z tego skoro "kawałek glorii" kosztuje prawie tyle co nowa pianownica. Ekonomicznie nieuzasadniona porażka. Kiedyś tu pisałem, że kupiłem do porównania kilka pianownic, lanc pianujących itd. Bezpośrednie porównanie pokazało beznadziejność braku wytrzymałości glorii-między innymi awaria często opisywana przez użytkowników. Epoca działa do dziś i za cholerę zepsuć się nie chce... Reasumując albo mody kwazara,marolexa albo epoca... Zawiedziony nabywca glorii i podejścia serwisowego producenta (wadliwy element psujący się często u wielu userów kontra cena czèści zamiennej).
 12. Gdzie lupowałeś tego Kamixa? Mam jakieś odkamieniacze ale skoro ten jest przetestowany to wolę wymoczyć w nim... Pa...

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.