Skocz do zawartości

Jaki preparat hydrofobowy - NW, niewidzialna wycieraczka


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zdecydowałem się na "dr rain wiper" efekt jest rewelacyjny. Jestem taksówkarzem i wiem co to zmęczone oczy po nocy z deszczem. Po zastosowaniu tego środka po całej nocy z deszczem nie kują mnie oczy, naprawdę rewelka, a do tego jest tańszy niż inne tego typu specyfiki, pozdrawiam

 

[ Dodano: 23 Sierpień 2013, 11:31 ]

Ja zdecydowałem się na "dr rain wiper" efekt jest rewelacyjny. Jestem taksówkarzem i wiem co to zmęczone oczy po nocy z deszczem. Po zastosowaniu tego środka po całej nocy z deszczem nie kują mnie oczy, naprawdę rewelka, a do tego jest tańszy niż inne tego typu specyfiki, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shmatan, skoro w 3.5 miesiąca robisz 1500km to nie dziwne, że rainx trzyma :dontknow: w Twoim przypadku nie wiem czy jest sens, wrzucasz rainx po zimie i przed zimą i spokój :o

Dokładnie ;)

U mnie G1 siedzi 3msc.tylko zrobione już ponad 10kkm i rainX po takim czasie to już była kiszka :dontknow:

Poza tym tanie NW mają problem ze smużeniem,co dla kogoś kto jeździ w nocy jest dramatem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Zastanawiam się nad zaaplikowaniem NW, robię jakieś 15 tyś km rocznie, pół na pół trasa-miasto. Z tego co wyczytałem o tych produktach w moim "zasięgu" cenowym znalazłem cztery produkty. (kolejność przypadkowa):

1. 4nano Clear Vision (30ml)(jak różnica między premium? zwiększona wytrzymałość)

za przemawia: cena, prosta aplikacja

przeciw: znalazłem mało opinii o wytrzymałości

2. GTECHNIQ G1 CLEAR VISION GLASS SMART (15ML)

za przemawia: wytrzymałość, dobre opinie

przeciw: cena, wymagająca aplikacja

3. Car Pro FlyBy30 zestaw

za przemawia: banalna aplikacja, pełen zestaw od wyczyszczenia od mycia po aplikacje

przeciw: cena, mała wytrzymałość mechaniczna (podobną warstwa szybko znika kiedy używamy wycieraczek)

4. Rain-x

za przemawia: cena, prosta aplikacja, dużo opinii (różnych)

przeciw: wytrzymałość niższa w porównaniu do G1, więc wymaga częstszych aplikacji

 

Jeżeli mam błędne wnioski to proszę o info z uzasadnieniem, byłbym wdzięczny za opinie osób które robią podobne przebiegi do moich i aplikowały u siebie którąś z tych NW. Jeżeli jest jeszcze inna NW o której może nie doczytałem a jest dobra, wytrzymała i możecie polecić to też proszę o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gtechniq g1, gyeon view - mam obydwie na szybie, działają tak samo.

Carpro też miałem - nic specjalnego

4nano - slabiutko. Slaby efekt hydrofobowy, niska trwalosc.

RainX nie najlepiej. Na boczne szyby sie nadaje.

RainClear żel - poki co bomba, rzeczywiscie dziala dobrze i dlugo.

Mialem jeszcze cquarz c3 albo c5 - identyko jak 4nano, moze minimalnie lepiej.

Chce teraz wyprobowac gyeon-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem jeszcze cquarz c3 albo c5 - identyko jak 4nano, moze minimalnie lepiej.

Rozumiem, że piszesz o GTechniq a nie "cquarz". :D Dla kogoś kto jeździ więcej po mieście, G3(G5) jest naprawdę super wycieraczką. U mnie od najniższych prędkości odprowadza wodę jeśli chodzi o te które używałem do tej pory.

Może nie jest mistrzem wytrzymałości, ale wodę odprowadza zajebiście :song::song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Dla kogoś kto jeździ więcej po mieście, G3(G5) jest naprawdę super wycieraczką. U mnie od najniższych prędkości odprowadza wodę jeśli chodzi o te które używałem do tej pory.

Może nie jest mistrzem wytrzymałości, ale wodę odprowadza zajebiście

 

Całkowicie się zgadzam.

Niestety kilka dni temu G5 doprowadziła mnie do szału przy docieraniu :zly:

Po dłuższej walce w garażu niby ok. Wyjazd na słońce i takie mazy, że się zagotowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo mam z moją G3. Dotarcie jest po prostu niemożliwe, bez względu na czas schnięcia. Ale u mnie jest duża szansa, że się po prostu przeterminował, bo już ma jakieś 3 lata. No i irytujący efekt uboczny, w postaci widocznych w wilgotne dni kolistych ruchów, którymi nakładałem produkt. Czasem nawet przejazd wycieraczką nie pomaga. Z TGG problemów zero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.